Maximální informovanost

Používáme nástroje k maximální informovanosti pacienta

V momentě, kdy si sedáte do zubařského křesla, odevzdáváte se plně ošetřujícímu lékaři a většinou vůbec nemáte žádné informace o tom, co konkrétně lékař provádí ve Vašich ústech. Tento pocit „ztráty kontroly“ může navozovat strach, napětí a může být zdrojem silného diskomfortu. Abychom těmto pocitům u našich pacientů předešli, používáme celou škálu nástrojů k maximální informovanosti pacienta.

Detailní plán léčby

Chápeme, že je pro Vás velmi důležitá informace o celkové náročnosti léčby, jak časové, tak finanční. Pro tyto účely používáme speciální software, který dokáže graficky znázornit stav chrupu před a po terapii.

Tyto informace jsou doplněny podrobným průběhem léčby a podrobnou kalkulací celé terapie.

Obraz může být více než slovo

Na monitoru před Vašima očima přímo na zubařském křesle může lékař nebo dentální hygienistka promítnout RTG snímky, podrobně je popsat, zobrazit prostorově CT vyšetření. Dále Vám můžeme promítnout fotografie z průběhu ošetření, pomocí speciálního softwaru objasnit průběh ošetření atd.

Animace průběhu ošetření

Speciální grafický software umožňuje promítnout animace průběhu jednotlivých typů ošetření. Velmi podrobně pak víte, co Vás čeká za výkon.

Intraorální kamera

Intraorální kamera Vám jednoduše umožní vidět efekt terapie. Snímáme stav jednotlivých zubů před a po výkonu.

Fotografická dokumentace

Vedeme fotografickou dokumentaci celého průběhu terapie. Dáky tomu můžete například sledovat a porovnávat výchozí stav Vašeho chrupu s novým estetickým řešením.

Live „film“ Vašeho ošetření

Operační mikroskop slouží nejen k diagnostice a práci v dutině ústní, ale může také pomoci při komunikaci s pacientem. Pomocí speciálních brýlí je možné přenést obraz z mikroskopu přímo před Vaše oči a ukázat potřebné.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php