Pracovní tým

Ošetřující tým tvoří špičkoví profesionálové. Klademe důraz na kontinuální vzdělávání našich pracovníků v oboru. Klient je ošetřován celým týmem Studia 32, je vždy pacientem Studia 32, ne jednotlivých lékařů. Jednotlivé výkony jsou prováděny ošetřujícím týmem dle specializace jednotlivých lékařů. Léčebné plány i léčba samotná je sestavena a soustavně kontrolována vedoucím lékařem pracoviště MUDr. Jiřím Škrdlantem.

MUDr. Jiří Škrdlant, vedoucí lékař

Skrdlant-Jiri-lekarŠkolitel a specialista v oboru mikroskopické endodoncie a implantologie. Je autorem řady publikací z oblasti endodoncie, pravidelně přednáší na odborných akcích v ČR i v zahraničí, vede praktické kurzy a stáže pro zubní lékaře.

Patří k zakládajícím členům odborné stomatologické společnosti ProMikro, které byl v letech 2007-2013 prezidentem. Je členem představenstva České stomatologické komory.

„Mám pocit, že stomatologie je poslední dobou přirovnávána k návštěvě kosmetického salonu. Pro mne je však stále součástí medicíny. Chci, aby naši pacienti měli nejen krásný úsměv, ale hlavně zdravý chrup.“

Přečtete si jeho detailní profesní životopis či navštivte jeho osobní webové stránky

 

 

MDDr. Anna Janoušková, zubní lékařka

Janouskova_Anna_lekarPromovala na lékařské fakultě v Praze, praxi získala na pražských klinikách. V roce 2016 složila zkoušku praktický zubní lékař a získala od České stomatologické komory osvědčení odbornosti Praktický zubní lékař. Pravidelně se dále vzdělává v oboru, pod vedením MUDr. Jiřího Škrdlanta absolvovala postgraduální specializační program v endodoncii. Od srpna 2016 je posilou týmu Studia 32.

„Zub jako malý detail v komplexu složitosti svých funkcí mě nepřestává fascinovat.“

 

MDDr. Jan Šmíd, zubní lékař

smid_janPochází ze zubolékařské rodiny, což mu přináší bohaté zkušenosti z oboru a profesní nadhled. Původem je z Příbrazi u Stráže na Nežárkou. Promoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po praxi v Jindřichově Hradci je od roku 2017 člen týmu zubních lékařů Studia 32.

V roce 2019 složil profesní zkoušku PZL a obdržel tak od České stomatologické komory osvědčení odbornosti Praktický zubní lékař. Pravidelně se účastní odborných školení a dále rozvijí svou specializaci.

Jeho velkým koníčkem je biketrial, sport, při kterém se na speciálně upravených kolech překonávají různé překážky.


 

Monika Čavojská, DDS, zubní lékařka

Monika_Čavojská

Je absolventkou Lékařské fakulty Jagellonské univerzity v Krakově v Polsku (mezinárodního programu v anglickém jazyce). Původem pochází ze Slovenska, avšak většinu života působila v zahraničí.

V rámci studia absolvovala různé mezinárodní stáže v oblasti preventivní stomatologie. Její profesní zálibou je hlavně estetická stomatologie (korekce chrupu). Ve Studiu 32 působí od roku 2019.

Jejím velkým koníčkem je CrossFitt – silový a kondiční tréningový program s funkčními cviky, jehož cílem je dlouhodobé zlepšování kondice.

„Jelikož jsem se od mala věnovala výtvarnému umění, modelace zubů pro mne byla logické pokračování mé záliby v tvorbě.“

 

Bc. Tereza Petrová, dentální hygienistka

Tereza-Petrová

Je absolventkou Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně, obor dentální hygiena. Praxi získala na soukromých klinikách i parodontologických klinických pracovištích.

Dále aktivně rozšiřuje své znalosti účastí na odborných kurzech a seminářích. Ve Studiu 32 pracuje od roku 2019.

 

Bc. Jan Ries, DiS., dentální hygienista

V roce 2014 absolvoval 3. lékařskou fakultu Karlovy Univerzity v Praze. Svou práci soustředí na prevenci onemocnění dutiny ústní. Rád relaxuje při sportovních aktivitách. Pravidelně se účastní vzdělávacích akcí v oboru dentální hygieny.

 

Kristýna Benešová DiS, zubní technik

Kristýna-BenešováČlenem týmu Studia 32 je od roku 2018. Je absolventkou Vyšší odborné zdravotnické školy, obor zubní technik.

Její specializací jsou především snímatelné zubní náhrady. Hlavním rysem její práce je preciznost a důslednost, což je pro tuto náročnou a detailní práci neocenitelné.

 

Josef Šťastný, vedoucí zubní technik

Josef-ŠťastnýJosef Šťastný je náš specialista na CAD-CAM technologie. Pracuje u nás od roku 2018. S CAD-CAM technologiemi má bohaté zkušenosti.

Není to ale jen o technologiích, které bravurně zvládá. Je skvělý také v estetice korunek a můstků.

 

Ing. Monika Drábová, office manager

Drabova-Monika-office-managerJe absolventkou PEF ČZU (Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze) obor Ekonomika a management.

Část své profesní kariéry působila ve farmaceutických firmách jako podpora prodejního týmu a později asistentka finančního ředitele. Před nástupem na mateřskou dovolenou zastávala pozici office manager.

Od roku 2014 působí ve Studiu 32. Její preciznost a záliba v organizačních činnostech pomohou využít čas našeho ošetřujícího týmu na maximum a získat tak ještě více prostoru pro Vás – naše klienty.

 

Lucie Vlášková, recepční

Lucie-VláškováLucie Vlášková je obvykle první osoba, se kterou se na našem pracovišti osobně setkáte. Bravurně zvládá dohlížet nad naším provozem, aby vše běželo tak, jak má. Ve Studiu 32 působí od roku 2018.

Ráda se učí novému, má bohaté pracovní zkušenosti na podobných pozicích mimo obor zdravotnictví.

 

Marie Kamenická, vedoucí zdravotní sestra

Kamenicka_Marieje absolventkou Střední zdravotnické školy v Brně. Následně absolvovala specializační kurz Zubní instrumentářka. Ve Studiu 32 pracuje od roku 2016.

Obvykle pracuje v ordinaci s MUDr. Škrdlantem, kde bravurně zvládá náročný specifický provoz ordinace vedoucího lékaře. Je neocenitelná součást našeho týmu.

 

 Věra Dlouhá, zdravotní sestra

Věra-DlouháJe absolventkou  Střední zdravotnické školy v Praze, obor všeobecná sestra. Ve Studiu 32 pracuje od roku 2018. Má bohaté zkušenosti jako zdravotní sestra v zubním lékařství.

 

Ing. Martina Škrdlantová, ředitelka společnosti

Skrdlantova-Martina-managerJe absolventkou ČZU a VŠFS v Praze (Řízení podniků, Marketing a management), ale také VOŠ Zdravotnické v Ústí nad Labem (obor zubní technik). Působila jako product manager v oblasti stomatologie.

Je spoluzakladatelkou a od roku 2009 ředitelkou zubní kliniky Studio 32. Kromě toho je také manažerem ve firmě MediGenia, která se věnuje managementu ve zdravotnictví.

„Dovoluji si citovat jednu naši pacientku, která o nás prohlásila: „Již při vstupu jsem měla dojem, že jsem u přátel v obývacím pokoji a jen tak mimochodem jsou ve vedlejších místnostech špičkově vybavené ordinace.“ Přesně o to se ve Studiu 32 snažím…“

 

Ozzy, antistresový terapeutický pes

ozzy

Členem našeho týmu je i anglický kokršpaněl Ozzy, který po svém předchůdci Darkovi zdělil funkci antistresového terapeutického psa. Díky jeho milé vlídné povaze rychle zapomenete, že jdete do ordinace.

Ozzy je barvy modrý bělouš, ale jeden náš milý pacient ho trefně označil jako moudrý bělouš.