Pracovní tým | Studio 32: zubní ordinace Praha 10

Pracovní tým

Ošetřující tým tvoří špičkoví profesionálové. Klademe důraz na kontinuální vzdělávání našich pracovníků v oboru. Klient je ošetřován celým týmem Studia 32, je vždy pacientem Studia 32, ne jednotlivých lékařů. Jednotlivé výkony jsou prováděny ošetřujícím týmem dle specializace jednotlivých lékařů. Léčebné plány i léčba samotná je sestavena a soustavně kontrolována vedoucím lékařem pracoviště MUDr. Jiřím Škrdlantem.

Ošetřující lékař je zvolen podle Vaší preference, časových možností a samozřejmě podle specializace lékařů. Pracujeme v týmu. Jaké výhody Vám to přináší? Můžeme pružně reagovat na Vaše potřeby a časové možnosti. Máme kapacitu řešit akutní stavy. Lékaři se zastupují v době dovolených. Naše ordinační doba je široká, díky tomu jsou nás dostupné termíny ošetření. Díky specializaci jste vždy v rukou odborníka na danou oblast zubního lékařství. Společně mohou naši odborníci lépe využívat složité technologie, které si obvykle lékař pracující samostatně nemůže dovolit pořídit. Vše, co k zajištění péče potřebujeme, je pod jednou střechou a Vy tak nemusíte nikam chodit.

Ošetřující tým

 

 

Kdo stojí v pozadí

Ing. Monika Drábová

office manager
Je absolventkou PEF ČZU (Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze) obor Ekonomika a management. Část své profesní kariéry působila ve farmaceutických firmách jako podpora prodejního týmu a později asistentka finančního ředitele. Před nástupem na mateřskou dovolenou zastávala pozici office manager. Od roku 2014 působí ve Studiu 32. Její preciznost a záliba v organizačních činnostech pomohou využít čas našeho ošetřujícího týmu na maximum a získat tak ještě více prostoru pro Vás – naše klienty.
Skrdlantova-Martina-manager

Ing. Martina Škrdlantová

ředitelka společnosti
Je absolventkou ČZU a VŠFS v Praze (Řízení podniků, Marketing a management), ale také VOŠ Zdravotnické v Ústí nad Labem (obor zubní technik). Působila jako product manager v oblasti stomatologie. Je spoluzakladatelkou a od roku 2009 ředitelkou zubní kliniky Studio 32. Kromě toho je také manažerem ve firmě MediGenia, která se věnuje managementu ve zdravotnictví. „Dovoluji si citovat jednu naši pacientku, která o nás prohlásila: „Již při vstupu jsem měla dojem, že jsem u přátel v obývacím pokoji a jen tak mimochodem jsou ve vedlejších místnostech špičkově vybavené ordinace.“ Přesně o to se ve Studiu 32 snažím…“
ozzy_terapeuticky_pes

Ozzy

antistresový terapeutický pes
Členem našeho týmu je i anglický kokršpaněl Ozzy, který po svém předchůdci Darkovi zdělil funkci antistresového terapeutického psa. Díky jeho milé vlídné povaze rychle zapomenete, že jdete do ordinace. Ozzy je barvy modrý bělouš, ale jeden náš milý pacient ho trefně označil jako moudrý bělouš.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-14

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php