Pracovní tým | Studio 32: zubní ordinace Praha 10

Pracovní tým

Ošetřující tým tvoří špičkoví profesionálové. Klademe důraz na kontinuální vzdělávání našich pracovníků v oboru. Klient je ošetřován celým týmem Studia 32, je vždy pacientem Studia 32, ne jednotlivých lékařů. Jednotlivé výkony jsou prováděny ošetřujícím týmem dle specializace jednotlivých lékařů. Léčebné plány i léčba samotná je sestavena a soustavně kontrolována vedoucím lékařem pracoviště MUDr. Jiřím Škrdlantem.

 

 

Ošetřující tým

 

 

Kdo stojí v pozadí

Skrdlantova-Martina-manager

Ing. Martina Škrdlantová

ředitelka společnosti
Je absolventkou ČZU a VŠFS v Praze (Řízení podniků, Marketing a management), ale také VOŠ Zdravotnické v Ústí nad Labem (obor zubní technik). Působila jako product manager v oblasti stomatologie. Je spoluzakladatelkou a od roku 2009 ředitelkou zubní kliniky Studio 32. Kromě toho je také manažerem ve firmě MediGenia, která se věnuje managementu ve zdravotnictví. „Dovoluji si citovat jednu naši pacientku, která o nás prohlásila: „Již při vstupu jsem měla dojem, že jsem u přátel v obývacím pokoji a jen tak mimochodem jsou ve vedlejších místnostech špičkově vybavené ordinace.“ Přesně o to se ve Studiu 32 snažím…“

Ing. Monika Drábová

office manager
Je absolventkou PEF ČZU (Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze) obor Ekonomika a management. Část své profesní kariéry působila ve farmaceutických firmách jako podpora prodejního týmu a později asistentka finančního ředitele. Před nástupem na mateřskou dovolenou zastávala pozici office manager. Od roku 2014 působí ve Studiu 32. Její preciznost a záliba v organizačních činnostech pomohou využít čas našeho ošetřujícího týmu na maximum a získat tak ještě více prostoru pro Vás – naše klienty.
Lucie-Vlášková

Lucie Vlášková

recepční
Lucie Vlášková je obvykle první osoba, se kterou se na našem pracovišti osobně setkáte. Bravurně zvládá dohlížet nad naším provozem, aby vše běželo tak, jak má. Ve Studiu 32 působí od roku 2018. Je absolventem certifikovaného kurzu Administrativní pracovník ve zdravotnictví. Ráda se učí novému, má bohaté pracovní zkušenosti na podobných pozicích mimo obor zdravotnictví.
Věra-Dlouhá

Věra Dlouhá

zdravotní sestra
Je absolventkou Střední zdravotnické školy v Praze, obor všeobecná sestra. Ve Studiu 32 pracuje od roku 2018. Má bohaté zkušenosti jako zdravotní sestra v zubním lékařství.
ozzy_terapeuticky_pes

Ozzy

antistresový terapeutický pes
Členem našeho týmu je i anglický kokršpaněl Ozzy, který po svém předchůdci Darkovi zdělil funkci antistresového terapeutického psa. Díky jeho milé vlídné povaze rychle zapomenete, že jdete do ordinace. Ozzy je barvy modrý bělouš, ale jeden náš milý pacient ho trefně označil jako moudrý bělouš.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-14

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php