Průběh léčby | Studio 32: zubní ordinace Praha 10

Průběh léčby

Průběh a časovou náročnost ošetření se snažíme přizpůsobit Vašim individuálním potřebám, nikdy však nechceme a nemůžeme dělat kompromisy v našich kvalitativních standardech. Základním cílem týmu naší ordinace je maximální kvalita ošetření a naše výsledky to potvrzují. Na naše výrobky a výkony poskytujeme záruku 10 let. Před a při léčbě klademe důraz na maximální informovanost.

Vstupní vyšetření

Součástí první návštěvy je kvalitní vyšetření Vašeho chrupu a ostatních tkání souvisejících s dutinou ústní, RTG vyšetření a detailní pohovor. Pomocí speciálních brýlí přenášíme obraz z mikroskopu přímo před Vaše oči. V průběhu vyšetření Vám podrobně ukážeme problémová místa, zubní kazy na jednotlivých zubech, detailní stav dásní, apod. Speciální grafický software nám umožňuje promítnout animace průběhu jednotlivých typů ošetření. Velmi podrobně pak víte, co a proč Vaše zubní zdraví potřebuje.

Na základě tohoto vyšetření a pohovoru je pak stanoven detailní léčebný plán. Jeho součástí je rovněž cenová kalkulace kompletní péče a detailní informace o plánovaných výkonech. Tyto informace Vám několik dnů po vyšetření zašleme elektronicky a následně je obdržíte také v tištěné formě. Vše si můžete v klidu doma prostudovat a obrátit se na nás s případnými dotazy.

 

 

Průběh léčby

Ošetření vždy provádíme tak, jako bychom jej prováděli sami sobě. Samozřejmostí je naprostá bezbolestnost všech výkonů. Při realizaci léčebného plánu postupujeme vždy s maximální efektivitou, kterou nám současná technika nabízí. Přesto jsou některé výkony časově náročné.

Individuální, špičková stomatologická péče vyžaduje čas lékaře i pacienta. Prosím mějte tyto informace na paměti, pokud se u nás budete objednávat.

Péče po dokončení komplexní terapie

Celkový čas pro dokončení celkové navržené terapie  může být od několika málo návštěv během několika dnů či týdnů po několik měsíců. Odměnou Vám poté bude takové zubní zdraví, na které se můžete dlouhodobě spolehnout. Žádné nepředložené bolesti, které se obvykle vyskytnou v nejméně vhodnou dobu. Po ukončení léčby budou nutné již jen pravidelné kontroly jednou za 6 měsíců (hrazeny ZP) spojené s návštěvou dentální hygienistky.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php