Programy péče | Studio 32: zubní ordinace Praha 10

Programy péče

Nabízíme tři programy péče. Výběr provedete obvykle před vstupním vyšetřením.

program Basic

Program Basic je zaměřen především na navrácení základní funkce chrupu (tj. kousání, mluvení). Pro léčbu jsou vybírány takové materiály a postupy, které zajistí kvalitní péči. Limity programu mohou nastat v estetice. Za použití příslušných materiálů a postupů, které tyto materiály umožňují, někdy není možné dosáhnout špičkového estetického výsledku.

program Pro

Stomatologická péče programu Pro zahrnuje vždy komplexní ošetření chrupu s ohledem na Vaše individuální potřeby a požadavky. Je standardem naší práce. Výsledkem je ošetření s co nejlepší prognózou, komfortem a estetickou kvalitou pro každý individuální případ. Používáme špičkové materiály, nejmodernější přístroje a postupy,

program Premium

Klienti, kteří si přejí být ošetřováni pouze vedoucím lékařem MUDr. Jiřím Škrdlantem, ocení program Premium. Jeho dlouholeté zkušenosti, praxe v nejmodernějších postupech a bohaté zkušenosti ze zahraničí umožní maximální efektivitu léčby. čeká Vás méně (ale o to více intenzivních) návštěv, do kterých se naplánuje kompletní ošetření Vašeho chrupu.

Napříč programy je samozřejmostí

Bezbolestné ošetření

Na našem pracovišti používáme celé spektrum moderních metod a anestetik. Díky tomu je zajištěna naprostá bezbolestnost všech stomatologických výkonů. Není tedy důvod, proč by se pacient měl bát bolesti.

Prevence

U našich pacientů klademe důraz na preventivní péči. Proč? Preventivní prohlídky mohou odhalit případné problémy dříve, nežli začnou působit obtíže. Případná léčba je jednodušší a  rychlejší.

Nejzákladnější a nejúčinnější formou preventivní péče o Váš chrup jsou preventivní prohlídky u zubního lékaře a kvalitně prováděná domácí i profesionální ústní hygiena. Tak je možné eliminovat riziko vzniku problémů v dutině ústní a zajistit Vám dlouhodobé zubní zdraví.

Detailní diagnostika a unikátní technologie

Při léčbě se vždy snažíme o maximální šetrnost léčby. Proto je pro nás základem detailní diagnostika a plánování. K tomu využíváme unikátní vědecky dokumentované techniky a přístroje.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php