Zkrácení doby hojení

Mikrochirurgický přístup, který používáme u všech výkonů, má obrovský efekt na pooperační stavy. Ty se obejdou bez otoku a s minimální, nebo žádnou bolestivostí.

Základem je pečlivá diagnostika a plánování. Používáme CBCT, plánovací software InVivo Dental. Při ošetření všechny výkony provádíme s optickými pomůckami a to buď s lupovými brýlemi, nebo s operačním mikroskopem. Mikrochirurgický přístup není však jen o použití optických zvětšovacích pomůcek, Jde o celý soubor opatření před, během a po výkonech, který omezuje nepříjemné pocity v průběhu výkonu a také zajistí lepší a rychlejší hojení bez otoku, bez jizev a bez negativních subjektivních pocitů.

Operační mikroskop

Naši základní pomůckou je operační mikroskop. Mikrochirurgickým přístupem (např. při resekci zubu nebo zavedení zubního implantátu) výrazně omezujeme pooperační obtíže pacienta. Téměř zcela eliminujeme pooperační otok, který je obvyklý při konvenčním postupu. Celé hojení je podstatně rychlejší.

Lupové brýle

Laser

Na našem pracovišti používáme kombinaci dvou vysoce výkonných laserů (erbiového Er:YAG a neodymového Nd:YAG). Tím pokrýváme prakticky všechny indikace použití laseru v zubním lékařství. V porovnání s konvenčními typy je ošetření pomocí laseru mimořádně šetrné.

Piezosurgery

Piezosurgery (česky piezochirurgie) je šetrná operační technologie, při které se místo klasických chirurgických postupů využívá ultrazvukových mikrovibrací.

Tato technika umožňuje chirurgovi preparovat selektivně (například preparovat pouze kost bez poškození měkkých tkání) a tedy bezpečně. Miniinvazivní přístup, který technologie piezosurgery nabízí, má vliv na komfortnější průběh operace. Výsledkem jsou menší pooperační potíže a rychlejší hojení.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php