Naše záruky

Na naše výkony a výrobky poskytujeme tyto rozšířené exkluzivní záruky:

Záruka na implantáty Nobel Biocare a Straumann

Jako jedno z mála pracovišť v ČR  poskytujeme na implantáty záruku 10 let. V případě, že během deseti let od implantace dojde k odhojení implantátu, který byl zaveden na našem pracovišti, zdarma Vám zavedeme implantát nový. Zde se můžete seznámit s podmínkami záruky.

Desetiletý záruční program Studia 32

Podmínky záruky:

  • dokončení komplexní léčby chrupu na základě plánu ošetření
  • pravidelné prohlídky a kontroly chrupu jednou za 6 měsíců, zhotovení  kontrolních RTG snímků jednou za 2 roky
  • pravidelné návštěvy dentální hygienistky Studia 32, minimálně jednou za 6 měsíců (lze spojit s kontrolním vyšetřením), v případě potřeby i častěji. Frekvence návštěv je určena ošetřujícím týmem na základě stavu orálního zdraví (kazivost, parodontitida)
  • perfektní hygiena dutiny ústní a zcela klidné dásně (PBI < 15)

K  záručnímu programu je potřeba se přihlásit. To Vám bude nabídnuto po ukončení léčby. Podrobné podmínky záruky ke stažení zde.

Zákonná záruka na stomatologické výrobky

Od 23.2.2011 byla změněna zákonná záruční doba na stomatologické výrobky na 24 měsíců. Stomatologickým výrobkem jsou protetické práce (korunky, můstky, protézy, ...). Záruka se poskytuje v rozsahu zákonné záruky podle obecně závazných právních předpisů. Přesný obsah záruky Vám bude na Vaši žádost předán při předání stomatologického výrobku nebo se s ním můžete seznámit zde.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-14

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php