Jakou péči poskytujeme

Stomatologická péče, kterou naše soukromá zubní klinika poskytuje, zahrnuje vždy komplexní ošetření chrupu s ohledem na Vaše individuální potřeby a požadavky. Výsledkem je ošetření s co nejlepší prognózou, komfortem a estetickou kvalitou pro každý individuální případ.

Proč si vybrat nás

  • Detailní vyšetření a maximální informovanost
  • Respektujeme Vaše individuální potřeby
  • Komplexní ošetření chrupu
  • Maximální kvalita práce a šetrnost léčby

Detailní vyšetření a maximální informovanost

Při první  návštěvě nebo následné preventivní prohlídce jste detailně seznámeni se stavem svého chrupu a ostatních tkání, které mají vztah k dutině ústní. Společně pak podrobně probereme možnosti léčby. Chceme, abyste dostali maximální informace, věděli, jaké jsou možnosti  léčby a výhody Vámi zvoleného postupu. Ke komunikaci nám pomáhá nejmodernější technika.


Respektujeme Vaše individuální potřeby

V plánu léčby se odráží Vaše individuální potřeby jako je prevence zubního kazu a onemocnění dásní, parodontologická péče, stomatochirurgické ošetření, ošetření zubních kazů, endodontické ošetření, estetické ošetření chrupu včetně bělení zubů, ošetření dentálními implantáty a protetické ošetření.


Komplexní ošetření chrupu

Vždy k Vašemu zubnímu zdraví přistupujeme komplexně. Navrhujeme Vám takovou léčbu, která zajistí dlouhodobou bezproblémovou funkci Vašeho chrupu.

Naším cílem je, abychom se po ukončení léčby setkávali jen v rámci pravidelných preventivních prohlídek. Tedy chceme jednou kvalitně ošetřit to, co je potřeba a naučit Vás se o Vaše zubní zdraví správně starat tak, abyste naši péči nepotřebovali. Nechceme jako někteří zubní lékaři jen hasit aktuální požáry.

Pokud bychom řešili jen akutní stavy a poškozené zuby a ostatní tkáně dutiny ústní ponechali bez terapie, časem může dojít k rozvoji dalších následných škod na zubech i dásních. Například vznik špatného skusu, posuny zubů, přetížení zubů, úbytek kosti kolem zubů, problémy s čelistními klouby, poškození žvýkacích svalů, rozvoj tzv. bruxismu a postupná ztrátu dalších zubů.

S tím je spojeno významné zhoršení funkce chrupu a samozřejmě i estetika. Celá následná léčba takto poškozeného chrupu by se jen komplikovala, prodlužovala a prodražovala.

Maximální kvalita práce a šetnost léčby

Při určení diagnózy i při léčbě samotné používáme nejmodernější vědecky dokumentované postupy a přístroje. Naší základní pomůckou je operační mikroskop, který umožňuje ošetřit zuby miniinvazivně, maximálně kvalitně a esteticky. Klademe důraz na kontinuální vzdělávání našich pracovníků v oboru a soustavnou kontrolu a inovaci provozních činností.

Kromě toho je specializací naší zubní kliniky implantologie a mikrochirurgická endodoncie. Toto vysoce kvalifikované ošetření poskytujeme na základě žádosti i pacientům našich kolegů – zubních lékařů.

Vždy respektujeme Vaše přání, zejména co se týká požadavků na estetickou kvalitu a finanční náročnost ošetření. Nikdy však neděláme kompromisy v otázce funkční kvality ošetření a zajištění co nejlepší prognózy. To se ne vždy shoduje s tím, co hradí zdravotní pojišťovny.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php