Pracovní příležitosti

Chcete být členem našeho týmu? Je nám ctí se s Vámi seznámit. Zašlete nám svůj životopis, ozveme se Vám. Jste student a chcete u nás absolvovat stáž? Děkujeme za důvěru, jste u nás vítán(a). Stáže zahraničních lékařů pro získání akreditace ale neposkytujeme.

Není v tuto chvíli vypsáno výběrové řízení ve Vašem oboru? Zašlete nám CV. Budete-li vyhovovat našim předpokladům a požadavkům, rádi Vás budeme v budoucnu sami kontaktovat.

Případné uchazeče o práci ve Studiu 32 (lékaře, sestry, zubní techniky i dentální hygienistky), kteří ukončili studium v zahraničí (i SR), upozorňujeme, že je nutné splnit všechny podmínky k vykonávání zdravotnické profese, které určuje MZ ČR a případně ČSK či další profesní organizace. Jestliže nemáte tyto dokumenty k dispozici, prosím nekontaktujte nás. Děkujeme za pochopení.

Stáže studentů

Studentům zubního lékařství umožňujeme absolvování stáže na našem pracovišti. Vítáme ty studenty, kteří mají o obor hluboký zájem a jsou kvalitně připraveni po teoretické stránce. Jen tak lze plně využít poskytnutých informací a je pro ně stáž přínosem.

Informace pro zdravotnické pracovníky ze zahraničí

Lékaře ze zahraničí, kteří pracují na získání akreditace v ČR, bychom rádi upozornili, že není v našich provozních možnostech zajistit stáže zahraničních lékařů pro získání akreditace. Tyto žádosti proto prosím směřujte na jiná pracoviště.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php