Jsme odborníci

Estetické korekce zubů

Krásný úsměv Vám přidá na sebejistotě. Moderní zubní lékařství nabízí mnoho možností, jak vylepšit Váš úsměv. Pro plánování podoby Vašeho budoucího úsměvu používáme jedinečný DSD protokol.

Keramické fasety se používají k estetické korekci zubů převážně v předním úseku chrupu horní čelisti. Celokeramické korunky, které nerozeznáte od pravého zubu, jsou pro nás standardem péče. Tím, že máme vlastní zubní laboratoř, máme celý proces výroby plně pod kontrolou.

Náhrada ztracených zubů implantáty

Zubními implantáty se zabýváme více jak 20 let a ošetřili jsme s nimi tisíce pacientů. Díky tomu, že pracujeme s více implantačními systémy, můžeme vybrat ten nejlepší implantát pro každou situaci. Naší specializací je kompletní náhrada chrupu metodou All on 4.

Komplikované extrakce (vytržení) zubů moudrosti

Při extrakcích zubů používáme miniinvazivní techniku, která znamená bezbolestný průběh výkonu a omezení pooperačních obtíží.

Endodoncie - ošetření kořenových kanálků

MUDr. Jiří Škrdlant je v endodontickém ošetření zubů celorepubliková špička. Jeho specializované jedinečné postupy jsou standardem péče u všech lékařů z týmu Studia 32.

Léčba parodontózy

Parodontitida se dá léčit a to velmi úspěšně. Naši lékaři jsou držiteli Osvědčení České stomatologické komory pro specializovanou péči v parodontologii.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-14

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php