Jsme odborníci

Dnešní moderní stomatologie je velmi široký obor, který zahrnuje mnoho dílčích oborů. Ve Studiu 32 se věnujeme celé šíři oboru a poskytujeme komplexní péči od základních zákroků až po složité výkony se zajištěním maximální odbornosti.

Estetické korekce zubů

Krásný úsměv Vám přidá na sebejistotě. Moderní zubní lékařství nabízí mnoho možností, jak vylepšit Váš úsměv. Pro plánování podoby Vašeho budoucího úsměvu používáme například jedinečný DSD protokol.

Keramické fasety se používají k estetické korekci zubů převážně v předním úseku chrupu horní čelisti. Celokeramické korunky, které nerozeznáte od pravého zubu, jsou pro nás standardem péče. Tím, že máme vlastní zubní laboratoř, máme celý proces výroby plně pod kontrolou.

Náhrada ztracených zubů implantáty

Zubními implantáty se zabýváme více jak 25 let a ošetřili jsme s nimi tisíce pacientů. Díky tomu, že pracujeme s více implantačními systémy, můžeme vybrat ten nejlepší implantát pro každou situaci. Naší specializací je kompletní náhrada chrupu metodou All on 4.

Komplikované extrakce (vytržení) zubů moudrosti

Při extrakcích zubů používáme miniinvazivní techniky, která zajistí bezbolestný průběh výkonu a výrazné omezení pooperačních obtíží.

Endodoncie - ošetření kořenových kanálků

MUDr. Jiří Škrdlant je v endodontickém ošetření zubů celorepubliková špička. Jeho specializované jedinečné postupy jsou standardem péče u všech lékařů z týmu Studia 32.

Léčba parodontózy

Parodontitida se dá léčit a to velmi úspěšně. Léčba vyžaduje úzkou spolupráci celého ošetřujícího týmu včetně dentální hygienisty / hygienisty.

Kvalita, odbornost a inovace. To je naše podniková filosofie. Prolíná do všech oblastí firmy a jsou do ní trvale zapojeni všichni pracovníci. Jde o trvalý závazek kvality vůči Vám - našim klientům.

Kontinuální vzdělávání

Dnešní moderní stomatologie prochází rychlým vývojem v oblasti materiálů, přístrojů a postupů. Abychom Vám tyto unikátní vědecky ověřené technologie mohli zajistit, klademe důraz na kontinuální kvalitní vzdělávání našich pracovníků - nejen ošetřujícího týmu, ale i zdravotních sester a dalších zaměstnanců.

Náš systém je založen na obnovování, zvyšování, prohlubování a doplňování vědomostí, dovedností a způsobilosti zdravotnických pracovníků, což vede ke zvyšování kvality péče.

Klademe důraz na kontinuální vzdělávání našich pracovníků v oboru. Jsme proto členy významných profesních organizací.

Česká stomatologická komoraČSK je nezávislou, samosprávnou, nepolitickou, stavovskou organizací. Zubní lékaře sdružuje zejména za účelem informovanosti, ochrany společných zájmů, odbornosti a etiky povolání.

Komora zubních techniků ČRKZT je profesní stavovské občanské sdružení zubních techniků. Podporuje odbornost výkonu povolání zubních techniků a způsob jeho vykonávání v souladu s obecně závaznými předpisy a jeho etikou. Podporuje oprávněné profesní zájmy svých členů.

Profesionální služby

Ve Studiu 32 se lékař 100% věnuje své profesi - léči a stará se o Vaše zubní zdraví. Tým "back office" se stará o Váš maximální komfort a informovanost. Při plnění zákonných požadavků se snažíme být o krok napřed - nastavit a zajistit standardy tak, jak je vnímáme z lékařského pohledu my a ne tak, jak je „řeší“ nepružná legislativa.
Dále se v provozních aspektech snažíme zařadit i nástroje nepovinné, které nám nejen pomáhají budovat proklientský přístup, ale hlavně Vám zajistí nekompromisní kvalitu péče. Vaše přání, potřeby a očekávání jsou pro Vás neustálým a zdrojem pro inovace. Náš tým je připraven nejen naplnit, ale i předčit Vaše očekávání. Tím vším přispíváme k ochraně Vašeho zdraví.
Zdravotnictví je obor, který je zatížen obrovským a stále proměnným balíkem legislativy a kontrol. Většina lékařů chápe plnění těchto nařízení jako nutné zlo a nevěnují této oblasti patřičnou pozornost. V modelu ordinace 1+1 (jeden lékař + jedna sestra) nemůže lékař stihnout profesionálně léčit a k tomu ještě po ordinační době sledovat (a hlavně v praxi naplňovat) nejnovější nařízení. Často se také již nedostává času k profesionální péči o klienty (není možné se k lékaři dovolat, nekomunikuje e-mailem, dlouhé čekání a objednací doby, ...). To se našim pacientům nestává. Nás administrativa baví, chápeme její význam a máme kapacity se jí věnovat.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php