Zubní pohotovost | Studio 32: zubní ordinace Praha 10

Zubní pohotovost

Nemáte svého zubního lékaře a potřebujete akutně ošetřit? Trápí Vás bolest zubu nebo Vám vypadla zubní výplň v předním úseku chrupu? Je-li v našem diáři volné místo, rádi Vás ošetříme, i když třeba zatím nejste pacientem Studia 32. Neváhejte nám zavolat a domluvit se na nejvhodnějším termínu Vaší návštěvy.

Jak ošetření v rámci zubní pohotovosti probíhá?

Nejdříve Vás objednáme na vyšetření (cca 20 min). Na základě výsledků vyšetření společně projdeme možnosti léčby, případně Vás detailně písemnou formou seznámíme o daném plánovaném výkonu. Cena vyšetření v rámci zubní pohotovosti je 1.240 Kč a vyšetření není hrazeno zdravotní pojišťovnou.

Na další ošetření Vás po dohodě objednáme. Proč to tak je?

Například kvalitní estetická rozsáhlá výplň zubu či endodontické ošetření zubu vyžaduje 60 - 120 minut času. Protože jde o specializovanou péči, musíme ordinaci na daný výkon pro Vás připravit. A než Vás vyšetříme, předem nevíme, jaké ošetření budete potřebovat a kolik času si na něj máme rezervovat. Může se stát, že Vás bude možné ošetřit už při první návštěvě, předem to ale slíbit nemůžeme. Určitě Vás ale nenecháme odejít z bolestí, ostatně většinou proto pacienti služby pohotovosti hledají.

Možná Vás bude předem zajímat Ceník základních výkonů, o přesné ceně ošetření Vás budeme informovat při konzultaci.

Naše ordinační doba je pouze v pracovní dny (viz níže). Neordinujeme večer, o víkendech a svátcích. Potřebujete-li ošetřit v tuto dobu, v Praze se můžete se obrátit např. na zubní pohotovost Nemocnice Na Františku.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php