Stáže studentů

Přijďte k nám na stáž

Studentům zubního lékařství umožňujeme absolvování stáže na našem pracovišti. Vítáme ty studenty, kteří mají o obor hluboký zájem a jsou kvalitně připraveni po teoretické stránce. Jen tak lze plně využít poskytnutých informací a je pro ně stáž přínosem. Z těch nejlepších stážistů si také často vybíráme naše nové lékaře – absolventy.
Často se nás ptáte, kolik stáže studentů u nás stojí… Můžeme Vás ujistit, že stáže pro studenty jsou na našem pracovišti zdarma. Těší nás, že máte o stáže u nás zájem a můžeme Vám takto drobně pomoci při začátku Vaší profesní kariéry.

Co během stáže uvidíte, uslyšíte a naučíte se?

  • stáž je vedena formou asistence a konzultací při běžném provozu (vyšetření, ošetření, porady odborného teamu, tvorba návrhů léčby, …)
  • seznámíte se s nejnovějšími technologiemi (CAD/CAM, PRGF – Endoret, …), materiály a postupy (okamžité zatížení implantátů, strojová endodoncie, …)
  • operační mikroskop v ordinaci vedoucího lékaře  je vybaven asistenčním okulárem, takže budete mít o probíhajícím výkonu dokonalý přehled
  • stážista má ve volných chvílích nebo po skončení programu možnost vyzkoušet si práci pod mikroskopem na modelech (zubech)
  • naší specializací je endodoncie a implantologie (za použití nejkvalitnějších systémů, přístrojů a moderních technik)
  • v objektu Studia 32 se nachází i vlastní zubní laboratoř, kde se Vám dostane cenných poznatků z oblasti protetiky

Máte o stáž zájem?

V případě, že máte o stáž ve Studiu 32 zájem, prosím kontaktujte nás co nejvíce předem. Ročně u nás probíhá několik stáží nejen z řad studentů a tak najít vhodný termín může být problém. Doporučená délka stáže je 1 týden.

Možnost ubytování

V případě potřeby a našich volných kapacit nabízíme během stáže možnost ubytování (zdarma) v samostatném apartmánu v objektu.

PŘIHLÁŠKA NA STUDENTSKOU STÁŽ

  • Prosím uveďte, kdy by Vám stáž vyhovovala (např. začátek července, konec ledna, atd.). Pokusíme se pro Vás najít vhodný termín.
  • V souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. zadáním svých kontaktních údajů vyjadřujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení společností Studio 32 s.r.o., IČ 26345471, a MediGenia s.r.o., IČ 02817608, obé sídlem Pod Sychrovem I 83, 101 00 Praha 10. Newsletter bude doručován přímo do Vaší e-mailové schránky. Odběr Newsletteru můžete samozřejmě také kdykoliv bez problémů opět zrušit. Na konci každého Newsletteru naleznete odkaz pro zrušení zasílání.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php