Stáže studentů

Studentům zubního lékařství umožňujeme absolvování stáže na našem pracovišti. Vítáme ty studenty, kteří mají o obor hluboký zájem a jsou kvalitně připraveni po teoretické stránce. Jen tak lze plně využít poskytnutých informací a je pro ně stáž přínosem. Z těch nejlepších stážistů si také často vybíráme naše nové lékaře – absolventy.

Často se nás ptáte, kolik stáže studentů u nás stojí… Můžeme Vás ujistit, že stáže pro studenty jsou na našem pracovišti zdarma. Těší nás, že máte o stáže u nás zájem a můžeme Vám takto drobně pomoci při začátku Vaší profesní kariéry.

Stáže studentů zubního lékařství

Co během stáže uvidíte, uslyšíte a naučíte se?

  • stáž je vedena formou asistence a konzultací při běžném provozu (vyšetření, ošetření, porady odborného teamu, tvorba návrhů léčby, …)
  • seznámíte se s nejnovějšími technologiemi (CAD/CAM, PRGF – Endoret, …), materiály a postupy (okamžité zatížení implantátů, strojová endodoncie, …)
  • operační mikroskop v ordinaci vedoucího lékaře  je vybaven asistenčním okulárem, takže budete mít o probíhajícím výkonu dokonalý přehled
  • stážista má ve volných chvílích nebo po skončení programu možnost vyzkoušet si práci pod mikroskopem na modelech (zubech)
  • naší specializací je endodoncie a implantologie (za použití nejkvalitnějších systémů, přístrojů a moderních technik)
  • v objektu Studia 32 se nachází i vlastní zubní laboratoř, kde se Vám dostane cenných poznatků z oblasti protetiky

Máte o stáž zájem?

V případě, že máte o stáž ve Studiu 32 zájem, prosím kontaktujte nás co nejvíce předem. Ročně u nás probíhá několik stáží nejen z řad studentů a tak najít vhodný termín může být problém. Doporučená délka stáže je 1 týden.

Možnost ubytování

V případě potřeby a našich volných kapacit nabízíme během stáže možnost ubytování (zdarma) v samostatném apartmánu v objektu.

Vaše ohlasy

„Přijměte prosím mé srdečné poděkování za umožnění studentské stáže, kterou jsem absolvoval na Vaší klinice. Jsem velmi vděčný, za milé přijetí, kterého se mi u Vás dostalo. Z mého hlediska hodnotím stáž jako velmi přínosnou pro můj další odborný růst. Ještě jednou za všechno děkuji a těším se, že se potkáme třeba na některé z dalších vzdělávacích akcí ať už na Vaší klinice, nebo jinde.“
Tomáš Jasenský, student 4. ročníku zubního lékařství LF UPOL

„Rád bych Vám chtěl toto cestou poděkovat za stáž, protože jsem to již nestihl osobně. Musím alespoň krátce říct, jak moc se mi líbila. Již v létě jsem získal výbornou referenci od bývalého studenta, proto jsem se snažil tuto stáž vyřídit. Komunikace byla perfektní, během jednoho dne vše domluveno a já se tak mohl těšit na leden. Ovšem zážitky z toho týdne předčily očekávání bezezbytku. Počínaje moderním vybavením, možností klidného ubytování, velmi příjemným personálem, Vaším přístupem a ochotou jsem byl moc potěšen. Děkuji, že jste si vyčlenili nemalé prostředky a čas a nabízíte takovou v mnohém inspirující a motivující stáž všem studentům a i já se ji mohl účastnit. Moc si toho všeho cením a jsem si jist, že se v budoucnu potkáme na Vaší jiné vzdělávací akci, kde zajisté opět naleznu validní odpovědi na mé otázky.“
Jan Lapiš, student 5. ročníku zubního lékařství LF UPOL

„Chcel by som Vám aj touto cestou ešte raz veľmi pekne poďakovať za možnosť absolvovania stáže na Vašom pracovisku. Tak ako píšu kolegovia – spolužiaci bol som veľmi milo prekvapený prostredím, chodom ako aj celým tímom Studia32. Počas stáže som nadobudol nemalé množstvo kvalitných informácií, ako aj praktických ukážok z celého spektra výkonov mikroskopickej stomatológie. Ďakujem všetkým, a hlavne Vám za velkú trpezlivosť, a tak motivujúce nadšenie pre kvalitne zhotovenú prácu. Všetkým študentom môžem ponúkanú stáž v plnej miere doporučiť a takisto dúfam, že sa raz s Vami stretnem minimálne na jednom z Vašich odborných programov.“
Radovan Turianik, študent 5. ročníku zubného lekárstva LF UPOL

Informace pro zahraniční lékaře

Bohužel není v našich provozních možnostech zajistit stáže zahraničních lékařů pro získání akreditace.

Informace pro studenty v oboru zubní technik

V této chvíli bohužel stáže pro zubní techniky nejsme schopni provozně zajistit.

Přihláška na studentskou stáž

  • Prosím uveďte, kdy by Vám stáž vyhovovala (např. začátek července, konec ledna, atd.). Pokusíme se pro Vás najít vhodný termín.
  • V souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. zadáním svých kontaktních údajů vyjadřujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení společností Studio 32 s.r.o., IČ 26345471, a MediGenia s.r.o., IČ 02817608, obé sídlem Pod Sychrovem I 83, 101 00 Praha 10. Newsletter bude doručován přímo do Vaší e-mailové schránky. Odběr Newsletteru můžete samozřejmě také kdykoliv bez problémů opět zrušit. Na konci každého Newsletteru naleznete odkaz pro zrušení zasílání.