Stomatochirurgie

Potřebujete zajistit stomatochirurgické zákroky u Vašich pacientů?

Nabízíme možnost stomatochirurgického ošetření Vašich pacientů.

  • CBCT - 3D diagnostika - snížení rizika komplikací
  • možnost konzultací v oblasti plánování stomatochirurgických výkonů u referovaných pacientů
  • používáme mikrochirurgický přístup, který výrazně omezuje pooperační obtíže pacienta. Téměř zcela eliminujeme pooperační otok, který je obvyklý při konvenčním postupu. Celé hojení je podstatně rychlejší. V průběhu výkonu máme navíc dokonalou kontrolu o operovaných tkáních.
  • používáme technologii PRGF (růstové faktory získané z krve pacienta), která výrazně urychluje a zkvalitňuje hojení, zlepšuje pooperační průběh
  • záruka "vrácení" Vašeho pacienta po ošetření
  • bezproblémová a rychlá komunikace (e-mailová komunikace, zaslání dokumentace o ošetření Vašeho pacienta případně včetně RTG snímků apod.)
  • používáme moderní a vědecky dokumentované postupy

Prováděné stomatochirurgické výkony

I přes zřetelnou tendenci ke konzervativnímu způsobu ošetření zůstává ve stomatologii nutnost řešit řadu stavů chirurgickými postupy.

Kromě implantačních postupů sem patří zejména extrakce retinovaných nebo atypicky uložených třetích molárů obou čelistí, přespočetné zuby, dále rozsáhlá oblast preprotetických chirurgických výkonů a v neposlední řadě chirurgické výkony na parodontu včetně augmentačních postupů a estetických úprav.

Pro potřeby ortodoncie provádíme fenestrace, tunelizace retinovaných zubů včetně nalepení zámečků. Provádíme též zavedení ortodontických mikroimplantátů a kotevních šroubů. Správné načasování implantace a využití okamžitého zatížení implantátů může významně zefektivnit ortodontickou terapii.

Všechny výše uvedené výkony provádíme v místní anestesii, pro rozsáhlejší výkony pak využíváme možnosti analgosedace.

Informovanost Vašich pacientů

Těší nás, že se na nás dlouhodobě v této problematice obracíte. Abychom zajistili informovanost Vašich pacientů, připravili jsme pro ně informační letáky, kde se jim dostane detailních informací o plánovaném výkonu. Rádi Vám jej také na vyžádání zašleme poštou. Prosím předejte tento leták pacientům, které na naše pracoviště odesíláte.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php