Zubní implantáty | Studio 32: zubní ordinace Praha 10

Zubní implantáty

Zubní implantáty představují umělou náhradu zubních kořenů, které byly zničeny. Bývají často laicky nazývány čepy nebo nastřelovací zuby. Jedná se ale o malý šroubek, který se při drobném chirurgickém výkonu začlení do čelisti na místo původního zubu.
Šetří zdravé zuby, protože pro náhradu chybějícího zubu není potřeba zuby vedle mezery obrousit.
Zubní implantáty fungují přesně jako skutečné zubní kořeny. Dokonce se i přirozeně připojují k čelistní kosti. Tento jev nazýváme „osseointegrace“. Nová korunka  se trvale ukotví na horní část implantátu.

Implantáty budou vypadat a dlouhodobě fungovat jako Vaše pravé zuby – často dokonce lépe. Vyřeší situaci, kdy Vás trápí ztráta jednoho zubu, chybí zuby na více místech nebo již nemáte žádné zuby. Často je možné zuby nahradit během několika hodin.

Jako jedno z mála pracovišť v ČR poskytujeme na implantáty záruku 5 let. V případě, že během deseti let od implantace dojde k odhojení implantátu, který byl zaveden na našem pracovišti, zdarma Vám zavedeme implantát nový. S podmínkami záruky Vás rádi seznámíme.

Potřebujete zubní implantát?

Nevíte, na kterého lékaře se obrátit či zda důvěřovat doporučení Vašeho praktického zubního lékaře? Ač je zavedení zubního implantátu jednoduchý výkon, vyžaduje velkou zkušenost lékaře, použití velmi kvalitních implantátů a často i speciálních komponentů. Jinak není možné zajistit dlouhodobou životnost a estetiku.

Dejte si proto velký pozor na výběr zubního lékaře, který Vám bude dentální implantáty zavádět. Standardem bývá záruka pro situace, kdyby se implantát nevhojil a také dlouhodobá záruka na implantát. Podezdřelá může být i velmi nízká cena, kdy Vám lékař pravděpodobně zavede levné nekvalitní implantáty, které mohou časem selhat nebo neumožní špičkový estetický výsledek. Zkušení implantologové mohou při Vaší jedné návštěvě šetrně vytrhnout nefunkční zub, nahradit ho implantátem a ihned na něj upevnit korunkou, takže odcházíte z ordinace ihned se zubem.

Specializací našeho pracoviště jsou dentální implantáty

Náš lékařský tým má s implantologií dlouholeté zkušenosti a školí v ní i jiné zubní lékaře. Používáme zahraniční špičkové implantáty celosvětových jedniček: Nobel Biocare, Straumann, korejský implantační systém Dentis a francouzský systém ETK Lyra implants. Volbu vhodného implantátu Vám doporučí lékař na základě vyšetření. K plánování léčby využíváme nejmodernější 3D diagnostiku.

  • zajistíme maximální estetiku Vašeho úsměvu
  • vyřešíme komplikované situace (ztráta kosti, chybějící dáseň)
  • zkrátíme časovou náročnost léčby

Máte obavy, že se Vám implantát nevhojí? Zajímá Vás, jak dlouho bude fungovat? Zajímá Vás, jaká je cena za implantáty? I na tyto otázky jsme pro Vás připravili odpovědi.

Časté otázky

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php