Vstupní vyšetření

Naše léčba zahrnuje vždykomplexní ošetření chrupu s ohledem na Vaše individuální potřeby a požadavky. Výsledkem je ošetření s co nejlepší prognózou, komfortem a estetickou kvalitou pro každý individuální případ. Po detailním vyšetření společně podrobně probereme možnosti léčby. Součástí toho je názorná ukázka na modelech a obrázcích. Chceme, abyste dostali maximální informace.

Zajimá Vás, jak probíhá vyšetření chrupu?

Nejdříve probereme důvody, které Vás na naše pracoviště přivádějí a bude nás zajímat Váš celkový zdravotní stav.  Dále detailně vyšetříme Váš chrup a ostatní tkáně souvisejících s dutinou ústní, zhotovíme RTG vyšetření či případně 3D CBCT vyšetření.

Při vyšetření chrupu používáme operační mikroskop, který nám umožní  rozeznat i sebemenší kazy, které mnohdy nejsou zjistitelné ani rentgenovým vyšetřením. Odhalíme také spáry u nedokonale zhotovených výplní, korunek, diagnostikujeme fraktury a infrakce (naprasknutí) zubů. Zaměříme se na vyhledání případných kazů, kontrolu stavu stávajících výplní, korunek a můstků  a zhodnocení celkové funkce a estetiky Vašich zubů. Nedílnou součástí je vyšetření dásní. Se stavem Vašeho chrupu, sliznic a dásní Vás detailně seznámíme.

Individuální a detailní plán léčby

Na základě výše uvedených informací je stanoven detailní léčebný plán. V plánu léčby budou srozumitelně ale podrobně uvedeny shledané problémy a návrh(y) řešení. Součástí tohoto plánu je rovněž stanovení časového plánu jednotlivých kroků léčby a  podrobná finanční kalkulace kompletní péče. Připravíme pro Vás také detailní písemné informace o plánovaných výkonech.

Všechny tyto dokumenty obdržíte při další návštěvě v tištěné formě. Můžete si je v klidu doma prostudovat a lépe se tak seznámit s detaily léčby.

Naše zásady

V plánu léčby se odráží Vaše individuální potřeby jako je prevence zubního kazu a onemocnění dásní, parodontologická péče, stomatochirurgické ošetření, ošetření zubních kazů, endodontické ošetření, estetické ošetření chrupu včetně bělení zubů, ošetření dentálními implantáty a protetické ošetření (korunky a můstky).

Vždy respektujeme Vaše přání, zejména co se týká požadavků na estetickou kvalitu a finanční náročnost ošetření. Nikdy však neděláme kompromisy v otázce funkční kvality ošetření a zajištění co nejlepší prognózy.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php