Školení a stáže

Postgraduální vzdělávací program I Love Endo

Školení a stáže, která můžete na našem pracovišti absolvovat, jsou začleněna pro programu I Love Endo. Jedná se o první komplexní postgraduální vzdělávací program v endodoncii. Jeho autorem je MUDr. Jiří Škrdlant.
Jak už z názvu vyplývá, měl by Vám zajistit to, aby pro Vás endodoncie byla oblíbenou zajímavou činností a hlavně aby přinesla kvalitní dlouhodobě spolehlivé ošetření Vašich pacientů. Nezáleží na tom, zda chcete být specialista nebo se tomuto oboru chcete věnovat pouze v rámci PZL. Každý si může najít úroveň, která ho osloví.

Aktuální termíny

Aktuální termíny školení jsou uvedeny na stránkách vzdělávacího programu. Máte-li zájem o stáž, termín vypíšeme dle Vašich potřeb (a našich možností). Všechny informace naleznete na stránkách I Love Endo.

Školící prostory a vybavení

Naše školící prostory jsou připraveny pro praktické i teoretické kurzy a stáže. Maximální kapacita pro praktické kurzy je 10 osob, pro stáže 2 osoby.
Výhodou jsou špičkově vybavené zubní ordinace a laboratoř v objektu, které můžeme využívat pro praktickou část či audio/video přenos. Celý program školení a stáží je stavěn na nekomerční bázi. Samozřejmostí je tedy možnost vyzkoušení si práce s několika typy (značkami) přístrojů (ultrazvuky, endomotory, apexlokátory, NiTi nástroje, apod.). Svou práci můžete kontrolovat pod operačníni mikroskopy.

Ubytování

Pro účastníky školení a stáží nabízíme možnost ubytování v samostatném apartmánu, který se nachází v prostorách zubní kliniky Studio 32.

Je pro Vás připraveno:

  • kuchyňka s plným vybavením a minibarem
  • dvoulůžková postel
  • TV, datová přípojka, WiFi, telefon, DVD přehrávač
  • sociální zařízení (sprchový kout, WC) s toaletními potřebami

Pro další osoby rádi zařídíme ubytování v nedalekém okolí.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php