Naším cílem je dosáhnout komfortního, kvalitního a dlouhodobého ošetření. Při určení diagnózy i při léčbě samotné používáme unikátní vědecky dokumentované postupy a přístroje.

Technologie pro diagnostiku a plánování

Při léčbě klademe důraz na preventivní péči a maximální šetrnost léčby. Proto je pro nás základem detailní diagnostika a plánování. K tomu využíváme digitální RTG přístroje (CBCT – počítačový tomograf a „malý“ RVG rentgen přímo na zubařském křesle). Tyto technologie jsou velmi šetrné a umožňují nám jednoduše získat dokonalý přehled o stavu Vašeho chrupu a zajistit maximální šetrnost léčby.

Operační mikroskop

Operační mikroskop nám umožňuje pracovat při ošetření zubu pod mnohonásobným zvětšením. To zajistí maximální přesnost ošetření. Naše pracoviště je jedno z velmi mála v ČR, ale i v Evropě, kde jsou ošetření i vyšetření prováděna u všech lékařů na pracovišti pod operačním mikroskopem.

Unikátní postupy a přístroje pro zkrácení doby hojení

Mikrochirurgickým přístupem výrazně omezujeme pooperační obtíže pacienta. K dalším technologiím, které pro zkrácení doby hojení využíváme, patří aplikace růstových faktorů. Celé hojení je podstatně rychlejší.

operacni-mikroskop

Vybavení a postupy pro Vaši maximální informovanost

Chceme, abyste dostali maximální informace – věděli, jaké jsou možnosti  léčby a výhody Vámi zvoleného postupu. Ke komunikaci nám pomáhá celá škála nástrojů. Pomocí speciálních brýlí můžeme přenášet obraz z mikroskopu přímo před Vaše oči a ukázat tak problémová místa. Speciální grafický software nám umožňuje promítnout animace průběhu jednotlivých typů ošetření. Velmi podrobně pak víte, co a proč Vaše zubní zdraví potřebuje. Součástí detailního písemného léčebného plánu je rovněž cenová kalkulace kompletní péče a podrobné informace o plánovaných výkonech.

CAD CAM systém Cerec

Pro zhotovení přesných a estetických celokoramických korunekmůstků a faset používáme systém Cerec. Systém využívá technologii CAM CAM, což znamená, že celá výroba zubní náhrady je kontrolována pomocí počítače – počínaje optickým otiskem (skenováním přímo v ústech) na místo klasického otisku, navržením anatomického tvaru zubu a konče vyfrézováním práce.Špičková kvalita materiálu zajišťuje perfektní vzhled, přesné zpracování pak dlouhodobou životnost Vašich nových zubů.

Vlastní zubní laboratoř

V prostorách kliniky provozujeme vlastní zubní laboratoř. Pracoviště je vybaveno nejmodernější technikou, která nám umožňuje vyrábět vysoce kvalitní práce (korunky, můstky, apod.). Zubní technik pak vkládá do striktních technologií prvek kreativity a umění s cílem zajistit maximální estetiku prací. Naše korunky a můstky proto jsou přesné, kvalitní, barevně i tvarově dokonalé a nerozeznáte je od Vašich vlastních zubů.

Hygienické standardy pro ochranu Vašeho zdraví

Na našem pracovišti používáme v maximální míře jednorázové ochranné pomůcky, nejnovější hygienické a sterilizační programy a přístroje. Tím přispíváme k zajištění nekompromisních hygienických standardů k ochraně Vašeho zdraví.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php