Vybavení

Naším cílem je dosáhnout komfortního, kvalitního a dlouhodobého ošetření. Při určení diagnózy i při léčbě samotné používáme unikátní vědecky dokumentované postupy a přístroje.

Technologie pro diagnostiku a plánování

Při léčbě klademe důraz na preventivní péči a maximální šetrnost léčby. Proto je pro nás základem detailní diagnostika a plánování. K tomu využíváme digitální RTG přístroje (CBCT – počítačový tomograf a „malý“ RVG rentgen přímo na zubařském křesle), u zubních implantátů případně computerové plánování Nobel Guide. Tyto technologie jsou velmi šetrné a umožňují nám jednoduše získat dokonalý přehled o stavu Vašeho chrupu a zajistit maximální šetnost léčby.

Vybavení a postupy pro Vaši maximální informovanost

Chceme, abyste dostali maximální informace – věděli, jaké jsou možnosti  léčby a výhody Vámi zvoleného postupu. Ke komunikaci nám pomáhá celá škála nástrojů. Pomocí speciálních brýlí můžeme přenášet obraz z mikroskopu přímo před Vaše oči a ukázat tak problémová místa. Speciální grafický software nám umožňuje promítnout animace průběhu jednotlivých typů ošetření. Velmi podrobně pak víte, co a proč Vaše zubní zdraví potřebuje. Součástí detailního písemného léčebného plánu je rovněž cenová kalkulace kompletní péče a podrobné informace o plánovaných výkonech.

Unikátní postupy a přístroje pro zkrácení doby hojení

Mikrochirurgickým přístupem výrazně omezujeme pooperační obtíže pacienta. K dalším technologiím, které pro zkrácení doby hojení využíváme, patří aplikace růstových faktorů. Celé hojení je podstatně rychlejší.

Operační mikroskop

Operační mikroskop nám umožňuje pracovat při ošetření zubu pod mnohonásobným zvětšením. To zajistí maximální přesnost ošetření. Naše pracoviště je jedno z velmi mála v ČR, ale i v Evropě, kde jsou ošetření i vyšetření prováděna u všech lékařů na pracovišti pod operačním mikroskopem.

Hygienické standardy pro ochranu Vašeho zdraví

Na našem pracovišti používáme v maximální míře jednorázové ochranné pomůcky, nejnovější hygienické a sterilizační programy a přístroje. Tím přispíváme k zajištění nekompromisních hygienických standardů k ochraně Vašeho zdraví.

CAD CAM systém Cerec

Pro zhotovení přesných a estetických celekoramických korunek, můstků a faset používáme systém Cerec. Systém využívá technologii CAM CAM, což znamená, že celá výroba zubní náhrady je kontrolována pomocí počítače – počínaje optickým otiskem (skenováním přímo v ústech) na místo klasického otisku, navržením anatomického tvaru zubu a konče vyfrézováním práce. Špičková kvalita materiálu zajišťuje perfektní vzhled a přesné zpracování dlohodobou životnost Vašich nových zubů.

Vlastní zubní laboratoř

V prostorách kliniky provozujeme vlastní zubní laboratoř. Pracoviště je vybaveno nejmodernější technikou, která nám umožňuje vyrábět vysoce kvalitní práce (korunky, můstky, apod.). Zubní technik pak vkládá do striktních technologií prvek kreativity a umění s cílem zajistit maximální estetiku prací. Naše korunky a můstky proto jsou přesné, kvalitní, barevně i tvarově dokonalé a nerozeznáte je od Vašich vlastních zubů.

 

 

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php