Detailní léčebný plán

Součástí první návštěvy (vstupního vyšetření) na našem pracovišti je podrobné vyšetření Vašeho chrupu. Na jeho základě Vám je zhotoven individuální detailní léčebný plán a cenová kalkulace kompletní léčby.

Proč zhotovujeme detailní plán léčby včetně kalkulace kompletní léčby?

Chrup a celý žvýkací aparát funguje jako jeden celek. Pro zajištění či navrácení jeho správné funkce je nutné, aby nebyl léčen jednotlivý zub, ale chrup jako celek. Jen tak lze zajistit dlouhodobou prognózu jednotlivých ošetřených zubů i chrupu jako celku. Ve Studiu 32 vždy k Vašemu zubnímu zdraví přistupujeme komplexně. Navrhujeme Vám takovou léčbu, která zajistí dlouhodobou bezproblémovou funkci Vašeho chrupu. Naším cílem je, abychom se po ukončení léčby setkávali jen v rámci pravidelných preventivních prohlídek.

Tedy chceme jednou kvalitně ošetřit to, co je potřeba. Dále pak (a hlavně) naučit Vás se o Vaše zubní zdraví správně starat tak, abyste naši péči nepotřebovali.  Nechceme jen „hasit aktuální požáry“, tak jak je bohužel zvykem u řady našich kolegů.

Podívejte se, jak takový léčebný plán vypadá...

V čem je náš přístup jiný?

Pokud bychom řešili jen akutní stavy a poškozené zuby a ostatní tkáně dutiny ústní ponechali bez terapie, časem může dojít k rozvoji dalších následných škod na zubech i dásních (např. vznik špatného skusu, posuny zubů, přetížení zubů, úbytek kosti kolem zubů, problémy s čelistními klouby, poškození žvýkacích svalů, rozvoj tzv. bruxismu a postupná ztrátu dalších zubů). S tím je spojeno významné zhoršení funkce chrupu a samozřejmě i estetika.

Celá následná léčba takto poškozeného chrupu by se jen komplikovala, prodlužovala a prodražovala. Nechceme, aby naši klienti byli nuceni řešit bolest zubů v nejméně vhodnou dobu (víkend, dovolená), museli řešit vypadlou výplň či uvolněnou starou korunku, která působí neesteticky. Proto považujeme ze zdravotního pohledu za nezbytné a správné sestavit plán léčby jako kompletní, doplnit ho také detailní celkovou kalkulací a podrobnou informací o jednotlivých výkonech. Víte, jaké ošetření by bylo potřeba, co Vás čeká a jaký bude výsledek. Jen tak se můžete o léčbě Vašeho chrupu sami kvalifikovaně rozhodnout.

Péče po dokončení komplexní terapie

Celkový čas pro dokončení celkové navržené terapie  může být od několika málo návštěv během několika dnů či týdnů po několik měsíců. Odměnou Vám poté bude takové zubní zdraví, na které se můžete dlouhodobě spolehnout. Žádné nepředložené bolesti, které se obvykle vyskytnou v nejméně vhodnou dobu. Po ukončení léčby budou nutné již jen pravidelné kontroly jednou za 6 měsíců (hrazeny ZP) spojené s návštěvou dentální hygienistky. Tedy do budoucna žádné výrazné náklady!

Naším cílem je dosáhnout dlouhodobé kvality Vašeho chrupu a bezproblémové funkce. Na naše výkony a výrobky poskytujeme rozšířené exkluzivní záruky (včetně záruky na vhojení a dlouhodobou životnost implantátu).

Jaká je obvyklá praxe u jiných zubních lékařů?

Je bohužel časté, že jsou na některých pracovištích podávány jen částečné informace o léčbě a ceně. Ošetření je záměrně rozdrobeno do řady drobných kroků. O jejich finanční náročnosti jste (v lepším případě) informováni nedlouho před zákrokem. Výsledná cena za ošetření celého chrupu a dlouhodobá prognóza mizí. Celková cena, kterou nakonec zaplatíte, je mnohem vyšší. Navíc takto „vedená“ léčba v podstatě nikdy nekončí...

Asi znáte ten model: Bolí Vás zub - jdete k zubaři – „něco“ (pravděpodobná příčina bolesti) se ošetří, zaplatíte a jdete domů, ale bolest přetrvává, jdete tedy k zubaři ..., vypadne Vám výplň, ... Surfujete po internetu, hledáte informace, nevíte, zda je léčba Vašeho lékaře správná, nemáte informace.

Pro lékaře je tento postup samozřejmě výhodnější a snazší. V případě problému nenese zodpovědnost. Věnuje se vždy jen akutnímu problému, jakýkoliv přidružený problém se považuje za „normální“. Byl-li by ale včas řešen v rámci celé léčby, nikdy by nenastal...

Jediné řešení je vymanit se z tohoto systému - najít si lékaře, kterému věříte, který léčbu vede jinak, který Vám všechny dotazy zodpoví, na kterého se můžete s důvěrou obrátit, ...

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php