CBCT - 3D diagnostika | Studio 32: zubní ordinace Praha 10

CBCT – 3D diagnostika

Postup pro zajištění vyšetření Vašeho pacienta

Pro sdělení informací o vyšetření prosíme o vyplnění žádanky a její předání pacientovi, který ji přinese s sebou na vyšetření. V její dolní části jsou uvedeny informace pro pacienta. Při jakýchkoliv dotazech či specifických požadavcích, které nelze do žádanky uvést, nás prosím kontaktujte. Žádanku k vyšetření Vám  na Vaši žádost rádi zašleme v tištěné podobě. Sdělte nám jen prosím počet kusů, který si přejete dodat.

Na vyšetření se není potřeba objednávat. Je ale možné, že pacient bude na vyšetření čekat (obvykle do 30 min, může se ale stát, že i déle). Neobjednaný pacient může přijít kdykoliv během naší ordinační doby: po-čt 8-17, pá 8-12. V případě, že pacient nechce riskovat delší čekání, doporučujeme, aby se objednal.

Možné je také zpracování dat formou 3D rekonstrukce a vyhodnocení (popis vyšetření). Data zašleme zabezpečeně přes datové úložiště (odkaz do e-mailu).

Náš přístroj CBCT Gendex GX CB-500HD patří ve své kategorii k absolutní špičce. Společnost Gendex má dlouholetou tradici jako dodavatel vysoce kvalitních zobrazovacích přístrojů. Tento model vznikl za spolupráce s leadrem v CBCT technologiích, společností ISI (výrobcem i-CAT). Přístroj je mimořádně rychlý, přesný a díky sníženému zatížení zářením je také velmi bezpečný. Děkujeme firmě EveryDent, s.r.o. za jeho rychlou a bezproblémovou instalaci.

3D Cone-Beam - digitální dimenze zobrazování

Získejte jednoduše výkonný nástroj k diagnóze a plánování ošetření Vašich pacientů, který daleko přesahuje možnosti konvenčních 2D zobrazování. Zaveďte do své praxe výhody moderního 3D zobrazování bez investic. Již nyní je tato špičková technologie dostupná i Vám!

Proč CBCT?

Přístroj pracuje na podobném principu jako klasické CT s jedním podstatným rozdílem. RTG paprsky jsou vysílány kuželovitě (CB = cone beam). To umožňuje velmi podstatně snížit radiační zátěž , která je srovnatelná s klasickým OPG snímkem. Poskytuje ovšem mnohem více informací než klasické 2D zobrazení.

CBCT přístroj umožňuje získat trojrozměrné snímky (modely) celých čelistí i malých cílených oblastí.

Pro Vaše pacienty nabízíme CBCT vyšetření

  • vynikající kvalita snímků
  • snížení dávky ozáření pacienta
  • rychlé a bez objednání

Časté dotazy

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php