Bezbolestné ošetření

Na našem pracovišti používáme celé spektrum moderních metod a anestetik. Díky tomu je zajištěna naprostá bezbolestnost všech stomatologických výkonů. Není tedy důvod, proč by se pacient měl bát bolesti.

Máte přesto strach ze zubaře? Obavy ze zubaře bývají často způsobeny předchozími negativními  zkušenostmi anebo nedostatkem informací (nevíte, co Vás čeká). Důležité je navázání úzkého kontaktu a důvěry, čemuž věnujeme velkou pozornost. Naší snahou je maximální informovanost o průběhu léčby.

Snažíme se o maximální pohodu našich pacientů. K tomu nám pomáhají moderní metody (léčba je miniinvazivní, probíhá v co možná nejméně návštěvách, používáme unikátní technologie a materiály), dlouhodobé zkušenosti i příjemné prostředí. Pro pacienty, kteří trpí strachem z lékaře nebo ošetření v ústech nabízíme různé možnosti řešení.

Stomatologická léčba nikdy nesmí být bolestivá

Nežijeme ve středověku, ač to tak v některých ordinacích vypadá. Ani drobný zákrok by neměl bolet. Samozřejmostí moderní stomatologie jsou metody k zamezení i drobného diskomfortu pacienta.

I složité a déletrvající výkony musí být při provedení správných anestetických metod bezbolestné. Díky moderním mikrochirurgickým technologiím je možné zamezit pooperačním obtížím a urychlit hojení. Celé hojení je podstatně rychlejší.

Pokud se Vám zdá, že Váš zubní lékař nevěnuje Vašim pocitům v této oblasti dostatek času, nepřikládá jim důležitost anebo anestezii provádí  bez úspěchu, je čas na změnu.

Naše základní metody

Inhalační anestetika

Používáme vysoce účinná a bezpečná inhalační analgetika se sedativním účinkem pro senzitivní pacienty. Zbaví Vás strachu a úzkosti z ošetření, potlačí bolest. Utlumí nepříjemné pocity při vpichu lokální anestezie. Jejich aplikace je velmi snadná, nástup a ústup účinků je velmi rychlý. Jsou ideální také pro dětské pacienty.

Lokální anestezie

Lokální anestezie je samozřejmostí u všech výkonů, které by mohly být bolestivé. Před vlastní aplikací anestetika je možné místo vpichu ošetřit povrchovou anestezií. K místnímu znecitlivění pak dochází injekčním zavedením účinné látky. Tím je dosaženo maximálního komfortu a bezbolestnosti.

K anestezii na našem pracovišti používáme pouze nejlepší moderní přípravky, které neobsahují žádné konzervační látky. Konzervační látky totiž velmi často dráždí tkáně v místě aplikace a způsobují alergickou reakci.

Analgosedace

Pro maximální pohodlí pacienta u obtížnějších stomatochirurgických zákroků a u pacientů se zvýšenou citlivostí na bolest můžeme ošetření provést v tzv. analgosedaci. Vnímání pacienta je potlačeno a ovlivněno látkami podanými před výkonem do žíly. Většina pacientů si na výkon nepamatuje. Po provedení výkonu pacient v doprovodu odchází domů. Jedná se o moderní, bezpečnou a šetrnou metodu.

Celková anestezie

U pacientů, kteří jsou obtížně ošetřitelní či bázliví, nebo u složitých a časově náročných zákroků můžeme provést výkon v celkové anestezii. Výkon je prováděn ve spolupráci se specialistou – anesteziologem, který navodí stav umělého spánku. Hospitalizace po zákroku není nutná, pacient odchází po výkonu v doprovodu domů.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php