Rodinná stomatologie

Naší snahou je  tvz. rodinná stomatologie - tj. péče o všechny členy rodiny nezávisle na jejich věku.

Jaké to má výhody?

  • některé výkony a preventivní prohlídky (rodičů i dětí) mohou být termínově sloučeny, odpadá složité dojíždění a plánování
  • jestliže dítě ví, že stejný výkon (např. preventivní prohlídka)  bude prováděn i mamince nebo tatínkovi, snáze ho přijme
  • díky detailní znalosti stavu Vašeho zubního zdraví můžeme lépe naplánovat a  kontrolovat zubní péči Vašeho dítěte
  • je usnadněna komunikace mezi Vámi, lékařem a dítětem

Péče o děti

Při ošetření a komunikaci s dětmi volíme odpovídající vhodný přístup dle jejich věku, typu ošetření a momentálního stavu. Snažíme se, aby prostředí nepůsobilo na děti "lékařským dojmem" - máme pro ně připraven dětský koutek s hračkami, omalovánky, pískoviště na zahradě, soutěže, apod.

U dětí klademe důraz na prevenci - a to jak u zubů dočasných (mléčných), tak zubů stálých, a osvojení správných principů a technik ústní hygieny. Při pravidelných preventivních návštěvách dítě získá důvěru a prostředí zubní ordinace mu nebude nahánět strach.

Trvalé zubní zdraví nejen dětí

Chceme Vás naučit pečovat o své zuby tak, abyste naši péči nepotřebovali. Naše nové i stávající klienty, kteří by se chtěli více dozvědět, jak o své zuby pečovat perfektně doma, srdečně zveme na přednášku ZDARMA.

Během naší přednášky Vám srozumitelně podáme fakta, ale i mýty týkající se vzniku zubního kazu a parodonózy. Představíme Vám jednoduchý návod k dosažení cíle – trvale zdravých zubů.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-14

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php