Studio 32 s.r.o. je privátní stomatologické pracoviště, které poskytuje komplexní stomatologickou péči od vstupního vyšetření až po složité chirurgické zákroky. Rozhodující je pro nás individuální přístup ke každému pacientovi a komplexní estetické řešení s dlouhodobou prognózou. Důraz klademe na maximální kvalitu práce a šetrnost léčby.

Unikátní vědecky dokumentované vybavení a postupy

Při určení diagnózy i při léčbě samotné používáme nejmodernější vědecky dokumentované postupy a přístroje. Naší základní pomůckou je operační mikroskop, který umožňuje ošetřit zuby miniinvazivně, maximálně kvalitně a esteticky.

  • Klidná lokalita
  • Dětský koutek
  • Moderní vybavení
  • Kvalitní péče
  • Přátelští lékaři
  • Příjemné prostředí

Dlouhodobé záruky

Naším cílem je dosáhnout dlouhodobé kvality Vašeho chrupu, včetně krásného zářivého úsměvu a bezproblémové funkce. Na naše výkony a výrobky poskytujeme rozšířené exkluzivní záruky (včetně záruky na hojení a dlouhodobou životnost implantátu).

Klidná lokalita a příjemné prostory

Naše zubní klinika sídlí v klidné vilové čtvrti Bohdalec nedaleko centra Prahy. Lokalita má výbornou dopravní dostupnost (z jižní spojky, D1 i centra města) a bezproblémové parkování. Ke zpříjemnění návštěvy u nás můžete využít volného WiFi připojení nebo si přečíst aktuální časopisy nejrůznějšího žánru. Samozřejmostí je poradenství a prodej pomůcek dentální hygieny. V čekárně je připraven také koutek pro Vaše malé děti. Za hezkého počasí je možné venkovní posezení v zahradě.

K ubytování či možnosti odpočinku po náročnějších zákrocích je Vám v prostorách zubní kliniky k dispozici samostatný plně vybavený apartmán. Apartmán je od ostatního provozu zcela oddělen, takže nebudete rušeni.

Náš tým

Náš tým je připraven nejen naplnit, ale i předčit Vaše očekávání.

Vedoucím lékařem je MUDr. Jiří Škrdlant, specialista v oboru mikroskopické endodoncie a implantologie.

Klient je ošetřován celým týmem Studia 32, je vždy pacientem Studia 32, ne jednotlivých lékařů. Jednotlivé výkony jsou prováděny ošetřujícím týmem dle specializace jednotlivých lékařů. Léčebné plány i léčba samotná je sestavena a soustavně kontrolována vedoucím lékařem pracoviště.

Klademe důraz na kontinuální vzdělávání našich pracovníků v oboru. Jsme proto členy významných profesních organizací.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php