Digital Smile Design – DSD

Koncept DSD je protokol, jak si pomocí moderní technologie jednoduše a šetrně vyzkoušet Váš nový úsměv. Jestliže zvažujete estetickou korekci svého chrupu, jistě Vás zajímá, jak budete s novými zuby vypadat. Digital Smile Design  (DSD) je proces, díky kterému skutečně poznáte, co s Vaším vzhledem změna zubů v předním úseku chrupu udělá.

Estetické změny úsměvu na ukázku

Napadlo Vás někdy, že by Váš úsměv mohl vypadat lépe? Patrně ano. Ale proč jste pro to nakonec nic neudělali? Důvodem bývá nejistota výsledku. Nejistota, jak bude Váš budoucí úsměv vypadat, co všechno se bude muset konkrétně udělat, aby byly Vaše zuby hezčí a jak se s tím „novým úsměvem“ budete vlastně cítit.

Zkrátka, chybí možnost si to dopředu vyzkoušet. Estetické úpravy zubů nejsou navíc levnou záležitost. A stejně, jako když si jdete koupit kabát, smoking, večerní róbu či nové auto, všechno si přeci chcete vyzkoušet, jestli Vám to sluší, vyhovuje, zkrátka je to „to pravé“.

certifikat_JS_23S konceptem DSD (Digital Smile design) máte tu možnost i s Vašimi zuby. Tento koncept plánování nových zubů Vám umožní vyzkoušet si, jak se s novými zuby budete cítit, jak Vám budou slušet, jak získáte na své vlastní sebejistotě. A to vše bez jediného zásahu na Vašich zubech.

MUDr. Jiří Škrdlant byl zaškolen přímo tvůrci konceptu

Tento koncept používáme jako jedno z mála pracovišť v ČR. MUDr. Jiří Škrdlant absolvoval vyčerpávající třídenní školení přímo od jednoho z tvůrců programu – Dr. Christiana Coachmana z Brazílie. Dr. Coachman používá  Digital Smile Design ve své praxi již několik let.

Jak to funguje?

Nejprve zhotovíme sérii speciálních fotografií a videoklipů Vašeho obličeje a zubů a také otisky Vašich čelistí. Pak ve speciálním počítačovém programu připravíme vizualizaci nového chrupu, kterou náš zubní technik převede pomocí vosku do reální podoby na modelu Vašich zubů.Tento tzv. wax-up pak přeneseme z modelu pomocí speciální silikonové hmoty do Vašich úst a vytvoříme na Vašich zubech pryskyřičný model plánovaných nových zubů. S tímto modelem (odborně zvaným mock-up) pak zhotovíme další sérii fotografií a videoklipů.

Všechny fotografie a videa Vám pak předáme i s podrobným popisem, jaké všechny úpravy budou muset být na Vašich zubech provedeny. Vy máte pak čas si v klidu vše prohlédnout i s Vašimi blízkými a ujistit se, že s novým chrupem Vám to opravdu sluší.

Celé plánování v DSD protokolu pro Vás bude znamenat 2 návštěvy po 30 minutách, vše bez jakýchkoliv nepříjemných zákroků na Vašich zubech. Pokud se pak pro estetické úpravy chrupu rozhodnete, budete mít jistotu, že výsledek bude vypadat přesně tak, jak jste si vyzkoušeli v DSD protokolu.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php