Vlastní zubní laboratoř

V prostorách zubní kliniky Studio 32 provozujeme vlastní zubní laboratoř. Díky tomu, že odpadá dodavatelský článek:

  • máme dokonalou kontrolu nad výrobním procesem a kvalitou prací
  • můžeme zhotovit protetické práce rychleji a levněji
  • našim klientům odpají další návštěvy kvůli výběru barvy, zkouškám prací, …

Naše korunky a můstky proto jsou přesné, kvalitní, barevně i tvarově dokonalé a nerozeznáte je od Vašich vlastních zubů.

Nejmodernější přístrojové vybavení

V naší laboratoři  nejsou zpracovávány kovy. Můžeme tak zajistit maximální čistotu, která je jedním z předpokladů dokonalé kvality. Důraz klademe na moderní technologie a absolutní dodržení výrobních postupů. Zubní technik pak vkládá do striktních technologií prvek kreativity a umění s cílem zajistit maximální estetiku prací.

systém Cerec

Pro výrobu celokeramických korunek a můstků používáme systém Cerec. Celý výrobní proces je kontrolován pomocí počítače – počínaje optickým otiskem (skenováním přímo v ústech) na místo klasického otisku, navržením anatomického tvaru zubu a konče vyfrézováním práce.

Naše pracoviště je vybaveno kompletním systémem Cerec pro ordinační i laboratorní použití, můžeme proto zhotovit přesné a estetické práce pro všechny indikace.

laboratorní mikroskop

Pod laboratorními mikroskopy  zhotovujeme mistrovské modely, které jsou základem přesnosti korunek a můstků. Následně pod ním kontrolujeme a precizujeme dosed korunek na model, což zvyšuje dlouhodobou životnost protetických prací, ale i zubů, na kterých jsou tyto práce nasazeny v ústech.

 

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php