Pracovní tým

Ošetřující tým tvoří špičkoví profesionálové. Klademe důraz na kontinuální vzdělávání našich pracovníků v oboru. Klient je ošetřován celým týmem Studia 32, je vždy pacientem Studia 32, ne jednotlivých lékařů. Jednotlivé výkony jsou prováděny ošetřujícím týmem dle specializace jednotlivých lékařů. Léčebné plány i léčba samotná je sestavena a soustavně kontrolována vedoucím lékařem pracoviště MUDr. Jiřím Škrdlantem.

MUDr. Jiří Škrdlant, vedoucí lékař

Skrdlant-Jiri-lekarŠkolitel a specialista v oboru mikroskopické endodoncie a implantologie. Je autorem řady publikací z oblasti endodoncie, pravidelně přednáší na odborných akcích v ČR i v zahraničí, vede praktické kurzy a stáže pro zubní lékaře.

Patří k zakládajícím členům odborné stomatologické společnosti ProMikro, které byl v letech 2007-2013 prezidentem. Je členem představenstva České stomatologické komory.

„Mám pocit, že stomatologie je poslední dobou přirovnávána k návštěvě kosmetického salonu. Pro mne je však stále součástí medicíny. Chci, aby naši pacienti měli nejen krásný úsměv, ale hlavně zdravý chrup.“

Přečtete si jeho detailní profesní životopis či navštivte jeho osobní webové stránky

 

MDDr. Jana Špirochová, zubní lékařka

Spirochova-Jana_lekarkaNarozena v Praze, promovala v roce 2011 na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze v oboru Zubní lékařství. V roce 2014 složila profesní zkoušku PZL a obdržela tak od České stomatologické komory osvědčení odbornosti Praktický zubní lékař. Od roku 2015 se věnuje specializačnímu postgraduálnímu studiu v parodontologii.

Od září 2014 pracuje ve Studiu 32 na pozici zubní lékařky. Pravidelně se účastní vzdělávacích akcí v oboru zubního lékařství.

„Stomatologie je skvělou kombinací medicíny a jemné manuální práce, proto mě naplňuje a baví.“

 

MDDr. Anna Janoušková, zubní lékařka

Janouskova_Anna_lekarPromovala na lékařské fakultě v Praze, praxi získala na pražských klinikách. V roce 2016 složila zkoušku praktický zubní lékař a získala od České stomatologické komory osvědčení odbornosti Praktický zubní lékař. Pravidelně se dále vzdělává v oboru, pod vedením MUDr. Jiřího Škrdlanta je aspirantem postgraduálního specializačního programu v endodoncii. Od srpna 2016 bude posilou týmu Studia 32, kde bude nadále rozvíjet svou specializaci v ošetření pod operačním mikroskopem.

„Zub jako malý detail v komplexu složitosti svých funkcí mě nepřestává fascinovat.“

 

MDDr. Jan Šmíd, zubní lékař

smid_janpochází ze zubolékařské rodiny, což mu přináší bohaté zkušenosti z oboru a profesní nadhled. Původem je z Příbrazi u Stráže na Nežárkou. Promoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po praxi v Jindřichově Hradci pracuje jako člen týmu zubních lékařů Studia 32. Pravidelně se účastní odborných školení a dále rozvijí svou specializaci. Jeho velkým koníčkem je biketrial, sport, při kterém se na speciálně upravených kolech překonávají různé překážky.


 

Sabína Gelatková DiS., dentální hygienistka

Gelatkova_Sabina

Absolvovala Střední zdravotnickou školu, obor zdravotnický laborant. Po absolvování VOŠ zdravotnické v Praze (v roce 2010)  začala vykonávat praxi v oboru dentální hygieny. Praxi získala na soukromých klinikách i parodontologických pracovištích. Dále aktivně rozšiřuje své znalosti účastí na odborných kurzech a seminářích. Zaměřuje se na záchranu zubů postižených parodontózou. Ve Studiu 32 pracuje od roku 2016.

„Známou frázi „Ćistý zub se nekazí“ se snažím převést do praxe. Ráda Vám s tím pomohu.“

 

Kristýna Benešová DiS, zubní technik

 

Josef Šťastný, zubní technik

Ing. Martina Škrdlantová, ředitelka společnosti

Skrdlantova-Martina-managerJe absolventkou ČZU a VŠFS v Praze (Řízení podniků, Marketing a management), ale také VOŠ Zdravotnické v Ústí nad Labem (obor zubní technik). Působila jako product manager v oblasti stomatologie.

Je spoluzakladatelkou a od roku 2009 ředitelkou zubní kliniky Studio 32. Kromě toho je také manažerem ve firmě MediGenia, která se věnuje managementu ve zdravotnictví. 

„Dovoluji si citovat jednu naši pacientku, která o nás prohlásila: „Již při vstupu jsem měla dojem, že jsem u přátel v obývacím pokoji a jen tak mimochodem jsou ve vedlejších místnostech špičkově vybavené ordinace.“ Přesně o to se ve Studiu 32 snažím…“

 

Ing. Monika Drábová, office manager

Drabova-Monika-office-managerJe absolventkou PEF ČZU (Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze) obor Ekonomika a management. Dvě třetiny své profesní kariéry působila ve farmaceutických firmách jako podpora prodejního týmu a později asistentka finančního ředitele. Před nástupem na mateřskou dovolenou zastávala pozici office manager.

Od roku 2014 působí ve Studiu 32.

Její preciznost a záliba v organizačních činnostech pomohou využít čas našeho ošetřujícího teamu na maximum a získat tak ještě více prostoru pro Vás – naše klienty.

 

  Marie Kamenická, vedoucí zdravotní sestra

Kamenicka_Marieje absolventkou Střední zdravotnické školy v Brně. Následně absolvovala specializační kurz Zubní instrumentářka. Ve Studiu 32 pracuje od roku 2016.

 

Miroslava Polenová, zdravotní sestra

polenova_miroslavaje absolventkou Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické v Českých Budějovicích. Posilou našeho týmu je od roku 2016.

 

Věra Dlouhá, zdravotní sestra

 

Ozzy, antistresový terapeutický pes

ozzy

Členem našeho týmu je i anglický kokršpaněl Ozzy, který po svém předchůdci Darkovi zdělil funkci antistresového terapeutického psa. Díky jeho milé vlídné povaze rychle zapomenete, že jdete do ordinace.

Ozzy je barvy modrý bělouš, ale jeden náš milý pacient ho trefně označil jako moudrý bělouš.

 

Pracovníci na mateřské / rodičovské dovolené

Jana Johannová, zdravotní sestra

Kristýna Košová, recepční

Martina Robková, zdravotní sestra