Ošetřující tým

zubní technik

Paní Javůrková zubní technik, tedy Studiu 32 stojí za výrobou Vašich můstků a korunek.

Ve svém oboru má takřka třicetiletou praxi. To znamená vysoký profesní nadhled a ochotu učit se novému, neb tato profese se v posledních letech s nástupem digitalizace velmi rychle vyvíjí.

Koníčkem paní Javůrkové jsou tvůrčí činnosti (šití, kresba), dále zdravé vaření, cestování a kynologie.

„Obor zubní technik jsem si vybrala, protože tato práce má smysl, je vidět, navrací lidem úsměv a sebevědomí. A proč mne zaujalo Studio 32? Je zde milý kolektiv, pracuji s prvotřídními materiály, vybavením a novými technologickými postupy.

zubní technik

Členem týmu Studia 32 je od roku 2018. Je absolventkou Vyšší odborné zdravotnické školy, obor zubní technik.

Hlavním rysem její práce je preciznost a důslednost, což je pro tuto náročnou a detailní práci neocenitelné.

dentální hygienistka

je absolventskou Prešovské univerzity v oboru Dentální hygiena. Nerada stagnuje a proto se po studiu nadále účastní kongresů a webinářů, kde má možnost poznat novinky a ještě více si rozšířit si obzor ve své profesi.

Ve volném čase se věnuje józe a kondičnímu silovému cvičení,  kde má šanci spálit kalorie po všech cheesecake a dortech, které má zálibu péct.

"Mým záměrem je dělat to, co mne baví, protože jedině tehdy to člověk dělá pořádně a jak se má. Mám ráda kontakt s lidmi, rozdávání úsměvů a k tomu manuální práci. Proto pro mne byl obor dentální hygiena jasná volba."

zubní lékař

MDDr. Petr Opletal je absolventem lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Při studiu na lékařské fakultě se stal vítězem školního kola JAT a finalistou v celorepublikovém finále v estetické modelaci frontálních zubů pomocí techniky stratifikace.

Pravidelně se účastní řady stáží a kurzů v České republice i zahraničí.

Svůj volný čas tráví hlavně sportovními aktivitami. Nejvíce ho od dětství pohltil tenis.

zubní lékařka

Je absolventkou Lékařské fakulty Jagellonské univerzity v Krakově v Polsku (mezinárodního programu v anglickém jazyce). Původem pochází ze Slovenska, avšak většinu života působila v zahraničí.

V rámci studia absolvovala různé mezinárodní stáže v oblasti preventivní stomatologie. Její profesní zálibou je hlavně estetická stomatologie (korekce chrupu). Ve Studiu 32 působí od roku 2019.

Jejím velkým koníčkem je CrossFitt – silový a kondiční tréningový program s funkčními cviky, jehož cílem je dlouhodobé zlepšování kondice.

„Jelikož jsem se od mala věnovala výtvarnému umění, modelace zubů pro mne byla logické pokračování mé záliby v tvorbě.“

vedoucí lékař

Školitel a specialista v oboru mikroskopické endodoncie a implantologie. Je autorem řady publikací z oblasti endodoncie, pravidelně přednáší na odborných akcích v ČR i v zahraničí, vede praktické kurzy a stáže pro zubní lékaře.

Patří k zakládajícím členům odborné stomatologické společnosti ProMikro, které byl v letech 2007-2013 prezidentem. V letech 2017 - 2021 byl členem představenstva České stomatologické komory.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php