Ošetřující tým

zubní technik

Paní Javůrková zubní technik, tedy Studiu 32 stojí za výrobou Vašich můstků a korunek.

Ve svém oboru má takřka třicetiletou praxi. To znamená vysoký profesní nadhled a ochotu učit se novému, neb tato profese se v posledních letech s nástupem digitalizace velmi rychle vyvíjí.

Koníčkem paní Javůrkové jsou tvůrčí činnosti (šití, kresba), dále zdravé vaření, cestování a kynologie.

„Obor zubní technik jsem si vybrala, protože tato práce má smysl, je vidět, navrací lidem úsměv a sebevědomí. A proč mne zaujalo Studio 32? Je zde milý kolektiv, pracuji s prvotřídními materiály, vybavením a novými technologickými postupy.

zubní technik

Členem týmu Studia 32 je od roku 2018. Je absolventkou Vyšší odborné zdravotnické školy, obor zubní technik.

Hlavním rysem její práce je preciznost a důslednost, což je pro tuto náročnou a detailní práci neocenitelné.

dentální hygienista

V roce 2014 absolvoval 3. lékařskou fakultu Karlovy Univerzity v Praze. Svou práci soustředí na prevenci onemocnění dutiny ústní. Pravidelně se účastní vzdělávacích akcí v oboru dentální hygieny.

Rád relaxuje při sportovních aktivitách.

zubní lékař

Obor zubní lékařství studoval na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Profesní zkušenosti poté získal na soukromé klinice v Olomouci, kde se soustředil zejména na estetiku, konzervační a protetické zubní lékařství. Současně působil také na soukromé zubní klinice v Ostravě.

Zubařina je jeho velkou vášní a pravidelně se vzdělává na školeních českých i zahraničních lékařů zejména v oboru endodoncie a protetiky.

Mimo ordinaci miluje hory a sport. Jízdě na kole propadl již v dětství a na vrcholové úrovni se věnoval disciplíně BMX. V roce 2010 se účastnil Olympijských her mládeže v Singapuru.

zubní lékařka

Je absolventkou Lékařské fakulty Jagellonské univerzity v Krakově v Polsku (mezinárodního programu v anglickém jazyce). Původem pochází ze Slovenska, avšak většinu života působila v zahraničí.

V rámci studia absolvovala různé mezinárodní stáže v oblasti preventivní stomatologie. Její profesní zálibou je hlavně estetická stomatologie (korekce chrupu). Ve Studiu 32 působí od roku 2019.

Jejím velkým koníčkem je CrossFitt – silový a kondiční tréningový program s funkčními cviky, jehož cílem je dlouhodobé zlepšování kondice.

„Jelikož jsem se od mala věnovala výtvarnému umění, modelace zubů pro mne byla logické pokračování mé záliby v tvorbě.“

vedoucí lékař

Školitel a specialista v oboru mikroskopické endodoncie a implantologie. Je autorem řady publikací z oblasti endodoncie, pravidelně přednáší na odborných akcích v ČR i v zahraničí, vede praktické kurzy a stáže pro zubní lékaře.

Patří k zakládajícím členům odborné stomatologické společnosti ProMikro, které byl v letech 2007-2013 prezidentem. V letech 2017 - 2021 byl členem představenstva České stomatologické komory.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-14

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php