MUDr. Škrdlant na implantologické konferenci v New Yorku

21 Zář

JS_konference_NY20 .- 23. 6. 2013 se v New Yorku konala konference leadera v oblasti dentálních implantátů – firmy Nobel Biocare. Přednášeli zde přední světoví odborníci. MUDr. Jiří Škrdlant zde načerpal poslední vědecké a klinické poznatky z oblasti implantologie.

Podtitul kongresu zněl: “Designing for Life: Today and in the future”. Z řady přenášek bylo zřejmé, že dnešní dentální implantologie dávno není o úspěšném implantátu (ten je brán jako samozřejmost), ale hlavně o přesné indikaci daného řešení s cílem maximální estetiky.

Rolí stomatologie je zlepšení kvality života za použití nejmodernějších metod i materiálů.

Chybějící jeden zub v předním viditelném úseku, ztráta více zubů v předním či zadním úseku chrupu či ztráta všech zubů – toť situace, které si žádají odlišný přístup, technické i materiální vybavení.

Zubní implantáty se stávají specializovaným oborem stomatologie, jejich použití patří do rukou zkušeného specializovaného lékaře.

Sdílejte:

Komentář k "MUDr. Škrdlant na implantologické konferenci v New Yorku"

  1. Milan

    „Dnešní dentální implantologie dávno není o úspěšném implantátu (ten je brán jako samozřejmost), ale hlavně o přesné indikaci daného řešení s cílem maximální estetiky. Je to tedy už všeobecný přístup a standard implantologických firem, nebo je to spíše výjimka firmy Nobel Biocare?Díky

  2. Jiri Skrdlant

    Určitě lze hovořit o standardním přístupu lékařů, kteří používají kvalitní implantační systémy. Obávám se, že mnozí lékaři používající levnější a hlavně nedostatečně dokumentované implantační systémy tento pohled zatím nevnímají. Za indikaci i konečný výsledek je ale vždy odpovědný lékař bez závislosti na použitém implantačním systému.

Zanechte komentář

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php