Online objednání

Pro Vaše větší pohodlí se do Studia 32 můžete objednat také online. Pro objednání online jsou dostupné jen některé výkony (preventivní prohlídka, dentální hygiena, konzultace, CT vyšetření a vstupní vyšetření).

Jak se objednat? Nebojte, je to jednoduché. Stačí kliknout na tlačítko výše. Vyberete si konkrétní službu. Poté si zvolíte konkrétní den a čas u vybraného lékaře či dentální hygienistky/hygienisty, vyplníte údaje o sobě, a je to hotové. Když si naši stránku uložíte do oblíbených, budete mít naše služby stále po ruce.

! Z technických důvodů se objednací okno z mobilních zařízení nezobrazuje zcela korektně. Při zobrazení ve druhém okně samostatně by mělo vše fungovat lépe. Omlouváme se za komplikace.

Dále vás může zajímat

Vaši žádost o rezervaci zkontrolujeme, schválíme a potvrdíme. Přijde Vám o tom SMS nejpozději během následujícího pracovního dne poté, co jste žádost odeslali. Jestliže Vám SMS nepřijde, prosíme, ozvěte se telefonicky.

Někdy je nutné Vaši žádost o rezervaci drobně upravit (např. posunout o půl hodiny před či vzad). V takovém případě Vás telefonicky informujeme, zda je to možné a upravený termín Vám vyhovuje. Nezlobte se za to na nás. Snažíme se optimálně využít ordinační dobu ošetřujícího týmu. V případě, že si vyberete termín, který bude navazovat na již objednané klienty, je předpoklad, že takovou žádost chválíme přesně tak, jak jste zadali. Například vidíte-li hodinový prostor  mezi 13 a 14 hodinou a Vy se objednáte 13.20-13:40, pravděpodobně Vás poprosíme o zmíněný posun vpřed či vzad. Děkujeme Vám za pochopení. I když má on-line objednávání mnohé výhody, náš provoz nejde zcela jednoduše začlenit do objednávkového systému.

Vaši rezere jsme schopni ošetřit předem.vaci již pak sami změnit online nemůžete. Potřebujete-li upravit termín později, prosíme, zavolejte nám.

Objednat se je možné pouze na některé služby. Portfolio našich výkonů je samozřejmě širší, nicméně rezervace na ostatní výkony musíme provést my dle pokynů ošetřujícího týmu na základě Vašeho zdravotního stavu.

Konkrétně naši registrovaní pacienti se mohou objednat online pouze na: preventivní prohlídku (první i druhou v roce) a dentální hygienu (děti i dospělí). Prosíme, na prevenci se objednávejte k lékaři, ke kterému u nás na prevence chodíte (nevybírejte v nabídce termínů vedoucího lékaře MUDr. Škrdlanta, jestliže k němu pravidelně na prevenci nechodíte).

Ostatní pacienti (u nás neregistrovaní) pak na: vstupní vyšetření (dospělí), konzultaci, CT vyšetření (nutné mít žádanku od lékaře)

Potřebujete-li jiné ošetření, prosíme, zavolejte nám.

Rezervace

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php