V boji proti Covid 19 pomáhá udržení zdravých dásní a tedy i silné imunity

I přes veškerá celospolečenská opatření proti šíření nákazy coronaviru SARS-CoV2 se ukazuje, že nelze tuto infekci zcela eliminovat. Nejúčinnější zbraní pro nekomplikovaný průběh eventuálního onemocnění Covid 19, které virus SARS-CoV2 způsobuje, je silný imunitní systém.

Je prokázáno, že onemocnění dásní (zánět dásní) a neléčená parodontitida (zánětlivé onemocnění dásní a kosti čelistí kolem zubů, někdy uváděná též jako parodontóza) výrazně zatěžuje imunitní systém. Dásně postižené zánětem jsou také snadnou vstupní branou pro viry včetně SARS-CoV2.

first_aidProto je, i přes všemožná omezení regulované vládou ČR, velmi důležité udržet stav dásní a hygienu dutiny ústní na co nejlepší úrovni.

Na naší klinice Studio 32 jsme přijali systémová opatření, aby nemohlo dojít k nakažení virem SARS-CoV2 mezi pacienty či našimi pracovníky.

I v současné době poskytujeme zubolékařské služby, na které jste zvyklí, v plném rozsahu, včetně preventivních výkonů, jako jsou preventivní prohlídky a služby dentální hygieny.

Abychom Vám usnadnili udržení zdravých dásní a tedy i silné imunity i v této nelehké době, připravili jsme pro Vás 5% slevu na všechny výkony dentální hygieny kromě výkonů estetických (např. bělení zubů). Tato sleva je časově omezena do konce května 2020. Objednávat se můžete standardně telefonicky nebo e-mailem.

Jsme tu pro to, abychom vám pomohli

Tým Studia 32

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*