VZP hradí dentální hygienu

5 Úno

VZP proplácí až 1 000 Kč na dentální hygienu.

Jste-li pojištěnec VZP, tento příspěvek můžete čerpat jednoduše. Stačí se s platebním dokladem zastavit na pobočce či zaslat žádost o příspěvek poštou.

Příspěvek se nevztahuje na přípravky určené pro dentální hygienu. Budget je ale omezen, je možné, že brzy dojde k jeho vyčerpání. O aktuálním stavu se informujte na VZP.

Sdílejte:

Komentář k "VZP hradí dentální hygienu"

 1. Hana Přichystalová

  Dnes 27.4.2016 jsem navštívila pobočku VZP v Brandýse n.L.s dokladem
  o zaplacení zubního ošetření na dentální hygieně, s žádostí o jeho proplacení.
  S ohledem na to, že jsem důchodkyně a musím ošetření podstoupit 3x ročně, uvítala jsem možnost vaší nabídky k uhrazení částky. Bohužel mi bylo sděleno,
  že už je limit vyčerpán a tudíž mně příspěvek nemůže být dán, přestože uvádíte
  hrazení do konce roku 2016. Žádám o sdělení jak je možné, že dochází k takové chybě vůči pojištěncům. Stálo mě to nejenom promarněný čas, ale i peníze za dopravu.
  Hana Přichystalová

  • Jiri Skrdlant

   Dobrý den, to je nám líto, ale asi jste si informace špatně vyložila. My jsme nic nenabízeli (nemáme oprávnění k nabízení takových služeb). Jen jsme vás informovali o možnosti, kterou v té době uveřejnila VZP na svých stránkách, toť vše. Na našem facebooku najdete detailnější sledování této otázky, včetně informace, že budget byl již vyčerpán a posléze opět navýšen. Naše informace jsou z počátku února, Vy nám píšete koncem dubna (tj. skoro za tři měsíce) a za tu dobu se řada věcí změnila.

 2. pepka

  Dobrý den prosím mám dotaz bohužel dnes je taková doba že zubní lékaři májí plnou ordinaci tak že nezbývá než soukromá .Prosím bylo by možné kdybych předložil účtenky za zákrok zubního lékaře ( soukromého ) že by mi to proplatili z částí ? jsem veden u všeobecný zdravotní pojišťovny děkuji za odpověď.

  • Jiri Skrdlant

   Dobrý den, dnes je 99,9% zubních lékařů soukromých. Rozdíl je v tom, jestli dotyčný lékař má či nemá smlouvu s některou ze zdravotních pojišťoven (ZP). Těch, co smlouvu se ZP mají, je většina. Třeba ne se všemi, ale těmi hlavními. Jestli má lékař smlouvu s tou vaší ZP, pak zákroky, které ZP hradí, vám provede „zdarma“ a vyúčtuje je na ZP, která mu je proplatí. Nehrazené výkony (např. bílá výplň, atd.) byste si musela uhradit sama. Jestli smlouvu nemá, musíte ošetření uhradit a v případě, že jde o výkony, které ZP hradí (třeba anestezie, rentgen, atd), můžete se zkusit obrátit na svou ZP a pokusit se domluvit, zda by Vám tyto zákroky uhradila. Nebo se domluvte s dotyčným lékařem, zda by vám s tím pomohl.

Zanechte komentář

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php