Zkrácení doby hojení | Studio 32: zubní ordinace Praha 10

Zkrácení doby hojení

Naši základní pomůckou je operační mikroskop. Mikrochirurgickým přístupem (např. při resekci zubu nebo zavedení zubního implantátu) výrazně omezujeme pooperační obtíže pacienta. Téměř zcela eliminujeme pooperační otok, který je obvyklý při konvenčním postupu. Celé hojení je podstatně rychlejší. K dalším technologiím, které pro zkrácení doby hojení využíváme, patří aplikace růstových faktorů.

Řízená tkáňová regenerace – PRGF Endoret

Tkáňové inženýrství vstupuje do ambulantní praxe, a my Vám můžeme tuto technologii nabídnout. Kdo by si nepřál, aby se rána po chirurgické ošetření v ústech rychle a bezbolestně hojila?

Například extrakce (vytržení) zubů  moudrosti, zavedení implantátu, doplnění kosti, chirurgické ošetření  dásní, léčba bolestí čelistního kloubu… tyto výkony lze nyní provádět s použitím technologie PRGF Endoret, vyvinuté BTI institutem.

Pomocí této moderní technologie získáme z malého množství Vaší krve tzv. růstové faktory. Tyto látky výrazně urychlují hojení ran a zlepšují kvalitu regenerujících se tkání. Jejich přidáním do operační rány zajistíme rychlou regeneraci, bezbolestný a bezproblémový pooperační stav.

Piezosurgery

Piezosurgery (česky piezochirurgie) je šetrná operační technologie, při které se místo klasických chirurgických postupů využívá ultrazvukových mikrovibrací.

Tato technika umožňuje chirurgovi preparovat selektivně (například preparovat pouze kost bez poškození měkkých tkání) a tedy bezpečně. Miniinvazivní přístup, který technologie piezosurgery nabízí, má vliv na komfortnější průběh operace. Výsledkem jsou menší pooperační potíže a rychlejší hojení.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php