Program Basic | Studio 32: zubní ordinace Praha 10

Program Basic

Jelikož jsme lékaři, nechceme primárně limitovat léčbu klienta dostatkem či nedostatkem financí. Víme, že pro řadu osob není jednoduché nalézt ve svém rozpočtu prostor pro vysoce kvalitní a maximálně estetickou léčbu, kterou standardně poskytujeme. Díky nedostatečné osvětě a nekvalitní předchozí léčbě (za což klienti nemohou) jejich zubní zdraví trpí. I tyto klienty bychom rádi ošetřili a navrátili jim zubní zdraví.

Nad druhou stranu je nutné počítat s tím, že bez finanční účasti pacienta na léčbě není ani v tomto případě kvalitní léčba možná. Na systém zdravotního pojištění se nelze spoléhat. I tuto základní péči provádíme kvalitně, komplexně a není v našich možnostech řešit pouze akutní problémy pacientů, které jinak jejich zubní zdraví nezajímá.

Vítáme ty klienty, kteří mají zájem a chuť o své zubní zdraví pečovat ne jen řešit akutní problém, který je trápí. Věříme, že klienti, kteří lamentují na systém a sami nehodlají nic na své domácí péči o zuby měnit, si najdou jiného lékaře, který jejich názory sdílí.

Základní moderní stomatologická péče

Program Basic je zaměřen především na navrácení základní funkce chrupu (tj. kousání, mluvení). Pro léčbu jsou vybírány takové materiály a postupy, které zajistí kvalitní péči. Limity programu Basic mohou nastat v estetice. Za použití příslušných materiálů (a postupů, které tyto materiály umožňují) nejsme schopni dosáhnout špičkového estetického výsledku.

V některých komplikovaných případech není v rámci programu Basic záchrana zubu možná. Možností léčby je vytržení zubu (úleva od bolesti) nebo jiný výkon v rámci programu Pro.

Na program Basic se nevztahují naše rozšířené exklusivní záruky a léčebný plán nezhotovujeme písemnou formou. Objednací doba může být delší.

Charakteristika klienta se zájmem o program Basic

"Zubní zdraví je pro mne důležité. Proto jsem si vybral profesionální pracoviště. Očekávám kvalitu, maximální estetika není na prvním místě mých potřeb. Chápu, že ošetření hrazené zdravotní pojišťovnou není kvalitní a tak jsem ochoten některé výkony hradit sám."

Standardy programu Basic

Zubní výplně

Zubní výplně nezhotovujeme z amalgámu, ale z kvalitního kompozitního „bílého“ materiálu, který je ideální pro zhotovení jedno odstínových výplní zvláště v zadním úseku chrupu (stoličky). Vždy pracujeme s koferdamem (gumovou blánou, která izoluje dutinu ústní), aby byly zajištěny nekompromisní podmínky pro kvalitu výplně. V obtížnějších případech je samozřejmostí použití operačního mikroskopu.

Limity ošetření

Jedno  odstínové výplně nejsou zcela vhodné pro ošetření zubů v estetické zóně chrupu (od čtyřky po čtyřku). Pomocí jedné barvy a základního postupu vrstvení není možné rekonstruovat zuby tak, aby výplň nebyla při detailnějším pohledu viditelná.Alternativou v programu Pro je vysoce estetická a náročným postupem vrstvená fotokompozitní „bílá“ výplň kompletně zhotovená pod operačním mikroskopem.

Celokeramické korunky

materiály,  kterých CAD CAM technologií Cerec zhotovujeme celokeramické korunky. Individuálně se nevrství na základovou kapnu, ale po vyfrézování v konečném tvaru se barví na povrchu. Díky tomu jsou velmi pevné.

Limity ošetření

Hlavní a jedinou nevýhodou těchto výrobků je estetika. Nejsou tedy vhodné do předního, viditelného úseku chrupu, kde by mohly působit velmi rušivě. Esteticky dokonalou alternativou jsou vrstvené keramické korunky. Tyto korunky jsou zhotovovány individuálním vrstvením několika keramických materiálů v různých barevných odstínech a struktuře. Dokonalý estetický výsledek je dosažen pečlivou ruční prací zubního technika pod mikroskopem.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php