Program Pro | Studio 32: zubní ordinace Praha 10

Program Pro

Stomatologická péče programu Pro zahrnuje vždy komplexní ošetření chrupu s ohledem na Vaše individuální potřeby a požadavky. Výsledkem je ošetření s co nejlepší prognózou, komfortem a estetickou kvalitou pro každý individuální případ.

Klient je ošetřován celým týmem Studia 32. Jednotlivé výkony jsou prováděny ošetřujícím týmem dle specializace jednotlivých lékařů. Léčebné plány i léčba samotná je sestavena a soustavně kontrolována vedoucím lékařem pracoviště MUDr. Jiřím Škrdlantem.

Charakteristika klienta se zájmem o program Pro

"Vím, že důležité je mít zuby nejen krásné, ale hlavně zdravé. Chci se naučit, jak o své zuby dokonale pečovat doma, abych uměl předejít problémům. Dbám na prevenci. Krásný zářivý úsměv je pro mne vizitkou úspěchu. Je odrazem mého životního komfortu a spokojenosti. Proto jsem si vybral profesionální pracoviště. Oceńuji individuální přístup. Očekávám kvalitu, maximální estetiku a bezproblémovou funkci."

Standardy programu Pro

Spolehlivé a neviditelné bílé plomby

Bílé plomby – výplně zhotovené pod mikroskopem jsou spolehlivým a neviditelným řešením. Jejich zhotovení je časově náročné, průměrně potřebujeme na jednu výplň 1,5 hodiny času.

Značkové zubní implantáty se zárukou

K  náhradě zubů používáme značkové zubní implantáty  s okamžitou funkcí a dlouhodobou zárukou.

Endodontické ošetření - spolehlivě a efektivně

Endodontické ošetření prováděné pod operačním mikroskopem nám umožňuje kvalitně ošetřit zuby, které by jinak musely být vytrženy. Velkou výhodou je možnost ošetřit zub kompletně v jedné návštěvě. Pro Vás, jako pacienta to znamená menší časovou náročnost ošetření.

Celokeramické fasety, korunky a můstky

Díky moderním počítačový technologiím a naší vlastní zubní laboratoři jsme schopni uspokojit jakékoliv Vaše estetické požadavky. Nová celokeramická korunka či můstek může být zhotovena během několika hodin (od optického otisku počínaje, připevněním do úst konče).

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php