Online konzultace s lékařem zdarma

9 Dub

Rozšířili jsme možnosti, jak se s našimi lékaři můžete spojit. Novinkou jsou online konzultace, ve kterých se spojíte přímo s Vaším ošetřujícím lékařem.

Proč jste zvolili tuto cestu? Komunikace e-mailem může být zdlouhavá pro obě strany. Telefon s lékařem často není možné během pracovní doby uskutečnit a navíc je neosobní. Osobní setkání je obvykle nejlepší řešení, někdy ale cesta k lékaři není jednoduchá.

Jestliže se potřebujete například poradit nad plánem léčby, který jsme pro Vás připravili, online konzultace je rychlejší a časově úspornější řešení pro obě strany.

 

 • Konzultace jsou vyhrazeny pouze pro naše pacienty (tj. jste u nás registrován(a), chodíte k nám pravidelně / byl(a) jste u nás na vstupním vyšetření, sestavili jsme pro Vás léčebný plán a chcete si ho ujasnit).
 • Online není možno konzultovat změny zdravotního stavu (potřebujeme Vás vyšetřit v ordinaci, bez toho se není možné jakkoliv ke zdravotnímu stavu vyjádřit).
 • Neposkytujeme online konzultace pacientům, kteří u nás nejsou registrováni (tj. nechodí k nám). Máte-li zájem své zubní zdraví řešit, nejdříve Vás musíme vyšetřit, jiná cesta není. Objednejte se nejdříve na vstupní vyšetření nebo na konzultaci.

Jak to funguje?

Online konzultace poskytujeme v těchto časech:

MUDr. Jiří Škrdlant – pondělí 8:00 – 8:20
Monika Čavojská DDS. – pondělí 13:30 – 14:00

Zavolejte nám a rezervujte si datum a přesný čas. Před online setkáním Vám zašleme e-mailem odkaz. Na ten v čase schůzky kliknete a jednoduše se připojíte. Uvidíte a uslyšíte nás, my uvidíme a uslyšíme Vás, můžeme sdílet obrazovku (léčebný plán, apod.). Potřebujete jen sluchátka (reproduktor) a nějaký mikrofon, nic víc. Můžete se připojit klidně i z mobilu ten má vše potřebné v sobě (jen asi velikost obrazovky nemusí být úplně ideální pro procházejí nějakých souborů).

 

Sdílejte:

Komentář k "Online konzultace s lékařem zdarma"

 1. Jiri Skrdlant

  Dobrý den, na našem pracovišti se cena pohybuje 210.000 – 225.000 Kč. Náš ceník najdete zde: https://www.studio32.cz/zubni-ordinace-klinika-studio32/cenik/ Přesnou kalkulaci léčby Vám rádi připravíme na základě vyšetření.

 2. Eliška

  Dobrý den, mám dotaz. Od dnešního rána mi krvácí zub vpravo nahoře, krvácí to mezi sedmičkou a osmičkou. Když zkousnu, tak mi to tam zabolí a když tam přejedu jazykem, tak cítím že ten zub mám hrubý. Co to může být? Děkuji.

  • Jiri Skrdlant

   Dobrý den, nezlobte se, ale neumíme léčit po internetu. Jestli Váš problém trvá, zavolejte, domluvíte se na osobní konzultaci. Bez vyšetření opravdu neumíme pomoci. Jestliže Vás zajímá online konzultace, je určena pouze pro naše pacienty např. ke konzultaci léčebného plánu, který byl sestaven, ne jako náhrada vyšetření v ordinaci.

Zanechte komentář

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php