Online konzultace s lékařem zdarma

9 Dub

Rozšířili jsme možnosti, jak se s našimi lékaři můžete spojit. Novinkou jsou online konzultace, ve kterých se spojíte přímo s Vaším ošetřujícím lékařem.

Proč jste zvolili tuto cestu? Komunikace e-mailem může být zdlouhavá pro obě strany. Telefon s lékařem často není možné během pracovní doby uskutečnit a navíc je neosobní. Osobní setkání je obvykle nejlepší řešení, někdy ale cesta k lékaři není jednoduchá.

Jestliže se potřebujete například poradit nad plánem léčby, který jsme pro Vás připravili, online konzultace je rychlejší a časově úspornější řešení pro obě strany.

 

  • Konzultace jsou vyhrazeny pouze pro naše pacienty (tj. jste u nás registrován(a), chodíte k nám pravidelně / byl(a) jste u nás na vstupním vyšetření, sestavili jsme pro Vás léčebný plán a chcete si ho ujasnit).
  • Online není možno konzultovat změny zdravotního stavu (potřebujeme Vás vyšetřit v ordinaci, bez toho se není možné jakkoliv ke zdravotnímu stavu vyjádřit).
  • Neposkytujeme online konzultace pacientům, kteří u nás nejsou registrováni (tj. nechodí k nám). Máte-li zájem své zubní zdraví řešit, nejdříve Vás musíme vyšetřit, jiná cesta není. Objednejte se nejdříve na vstupní vyšetření nebo na konzultaci.

Jak to funguje?

Online konzultace poskytujeme v těchto časech:

MUDr. Jiří Škrdlant – pondělí 8:00 – 8:20
MDDr. Jan Šmíd – středa 7:45 – 8:00
Monika Čavojská DDS. – pondělí 13:30 – 14:00

Zavolejte nám a rezervujte si datum a přesný čas. Před online setkáním Vám zašleme e-mailem odkaz. Na ten v čase schůzky kliknete a jednoduše se připojíte. Uvidíte a uslyšíte nás, my uvidíme a uslyšíme Vás, můžeme sdílet obrazovku (léčebný plán, apod.). Potřebujete jen sluchátka (reproduktor) a nějaký mikrofon, nic víc. Můžete se připojit klidně i z mobilu ten má vše potřebné v sobě (jen asi velikost obrazovky nemusí být úplně ideální pro procházejí nějakých souborů).

 

Sdílejte:
Zanechte komentář

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-14

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php