Parkovací zóny i na Bohdalci

18 Srp

 

V celé Praze se pomalu a jistě zavádějí parkovací zóny a Praha 10 není výjimkou. Od 1. 7. 2021 se v našem okolí spouští parkovací zóny (modrá čára na ulici vyznačující oblast, ve které lze parkovat pouze za určitých podmínek).

Parkovacích míst je v okolí dostatek. Bohužel nyní je potřeba více se věnovat se tomu, jak své vozidlo při návštěvě u nás zaparkujete.

Parkovat je v našem okolí možno:

  • zdarma na našich vyhrazených místech (na pozemku domu) – 2 větší místa
  • po nahlášení RZ Vašeho automobilu u nás na recepci někdy můžeme jeden automobil zařadit do parkování v zóně zdarma. Kapacita je ale opravdu omezena pouze na 1 automobil na celé Studio 32, tedy je možné, že místo již bude obsazeno. Zeptejte se osobně u nás na recepci, zda je aktuálně místo volné. Upřednostňujeme klienty, kteří přichází na delší a komplikovanější ošetření.
  • v zóně po uhrazení poplatku (nejlépe pomocí platební karty přes aplikaci MPLA nebo přes aplikaci lítačka). Platební automaty zde na modré zóně nejsou k dispozici. Aplikaci je dobré stáhnut si předem a případně do ní zadat platební kartu. Z osobní zkušeností víme, že její zprovoznění chvíli trvá.
  • v zóně pro automobily, pro které je již zakoupeno parkování v zónách celé Prahy 10 nebo oblasti 10.4
  • elektromobily a motocykly mohou v zóně parkovat bez omezení.

Nedoporučujeme parkovat na místech, která jako zóny označena nejsou (křižovatky, vjezdy na parkovací stání, vjezdy do garáží, výhybná místa (ulice je obousměrná a jsou v ní zřízena výhybná místa). Obvykle zde není vyznačena žlutá čára, která by řidiče upozornila na nemožnost parkování, nicméně parkování v těchto místech velmi komplikuje život místních obyvatel i projíždějících řidičů.

Tags:
Sdílejte:
Zanechte komentář

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php