Primescan – nový přístroj pro digitální otisky

10 Bře

Naše přístrojové vybavení se rozrostlo o další kousek. Je jím jedinečný Primescan od firmy Dentsply Sirona, který představuje novou éru digitální stomatologie.

K čemu slouží? Jestliže je potřeba pro Vás vyrobit korunku nebo můstek, musí zubní lékař nejdříve získat otisk Vašich zubů a model (přesnou kopii vašich zubů). To může buďto klasickým postupem pomocí otiskovacích hmot, což může přinést řadu nepřesností. Navíc celá výroba korunky trvá několik dnů.

Nebo je možné získat otisk digitálně pomocí intraorálního skeneru. Model pak zubní lékař získá ve 3D na obrazovce monitoru. Výroba korunky je pomocí digitálních technologií přesnější a rychlejší.

Již několik let pro otisky i výrobu korunek používáme právě digitální technologie. S novým přístrojem Primescan můžeme pracovat jednodušeji a rychleji.

Díky své zcela nové patentované digitální technologii umožňuje Primescan pořizování vysoce přesných digitálních otisků celé čelisti, což je předpoklad pro kvalitní přesné korunky a můstky. Skenování povrchů zubů provádí snímače s vysokým rozlišením a světlem krátké vlnové délky, které zachytí až jeden milion 3D bodů za sekundu. Pomocí optické vysokofrekvenční kontrastní analýzy umí data propočítat velmi přesně a rychle.

Zubní lékaři oceňují intuitivní obsluhu, pacienti vysokou úroveň pohodlí, všichni pak rychlost. Práce s novým přístrojem je pro nás návyková 🙂

 

Sdílejte:
Zanechte komentář

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php