Bělení zubů v ordinaci

Na našem pracovišti používáme šetrnou ale velmi účinnou metodu kombinace domácího a ordinačního bělení. Námi používané přípravky mají vysoce efektivní složení, jež umožňuje bezpečným a rychlým způsobem dosáhnout bělejších a jasnějších zubů. Bělení zubů má na našem pracovišti vždy návaznost na lékařskou péči.

Jak bělení probíhá?

Nejdříve je potřeba odstranit veškerý zubní kámen a pigmentace. To zajistí dentální hygienistka pomocí ultrazvuku a techniky Airflow (opískování zubů měkkým, jemným práškem s vodou). Jen tak může účinná látka proniknout k zubu a bělení tak může být efektivní. Pak následuje domácí fáze bělení, kdy do speciálních nosičů nanášíte bělící přípravky.

Samotné ordinační bělení používáme jako doplněk k bělení domácímu a probíhá v jedné návštěvě přímo na křesle v ordinaci. Tím je podpořen výsledný bělící efekt. Proces trvá přibližně 2 hodiny. Po ukončení aplikace bělení mohou být zuby mírně bledší než v konečném výsledku. Během 1-2 týdnů se odstín zubů se stabilizuje. Po kompletním dokončení procesu bělení budou Vaše zuby vždy bělejší než jejich původní odstín a u většiny pacientů není třeba tento proces ihned opakovat.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php