Když chybí jeden zub

Pomocí zubních implantátů můžeme náhradu chybejícího zubu vyřešit velmi jednoduše, funkčně a esteticky tak, že nikdo nepozná, že nový zub není Váš "pravý".

Proč je vlastně potřeba chybějící zub nahradit?

Pokud již z jakéhokoliv důvodu dojde ke ztrátě zubu, v naprosté většině případů by měl být tento zub nahražen. A to nejen z důvodů estetických, ale hlavně z důvodů funkčních. Chrup totiž funguje jako celek a snaží se tuto ztrátu kompenzovat posunem a sklonem okolních i protilehlých zubů, což může způsobit změnu estetiky a funkčnosti celého chrupu.

Stanovení léčebného plánu

Nejprve je provedeno vstupní vyšetření, při kterém získáme rentgenové snímky, které zpravidla doplníme 3D CBCT vyšetřením, stanovíme léčebný plán, který bude respektovat Vaše přání a potřeby, domluvíme se na detailech léčby a vyhotovíme přesnou kalkulaci.

Zavedení zubního implantátu a nasazení korunky zubu

Při další návštěvě je Vám během krátkého výkonu zaveden nový zubní kořen - implantát. Zavedení dentálního implantátu je rychlé a bezbolestné. Často je možné implantát zavést tzv. "flapless“- tedy malým otvorem přes dáseň. Není pak nutné odstraňovat žádné stehy a stav po zákroku nevyžaduje žádná omezení. Na implantát je obvykle možné ihned nasadit dočasný zub, který Vám umožní jíst a chovat se normálním způsobem.

Máte přesto obavy z ošetření? Inhalační anestetikum je potlačí. Jedná se o vysoce účinný a bezpečný prostředek se sedativním účinkem pro senzitivní pacienty. Zbaví Vás strachu a úzkosti z ošetření. Aplikace je velmi snadná, nástup a ústup účinků je velmi rychlý.

Nasazení definitivní korunky

Posledním krokem je po několika týdnech umístění definitivní keramické korunky, která bude tvarově i barevně neodlišitelná od Vašich přirozených zubů. Nyní máte nový zub na celý život. Nový zub bude jako pravý nejen fungovat, ale i vypadat.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php