Když chybí více zubů | Studio 32: zubní ordinace Praha 10

Když chybí více zubů

Náhrada chybějících zubů pomocí zubních implantátů Vám dokáže zvýšit sebedůvěru, vylepšit Váš vzhled a zajistit dlouhodobou spolehlivou funkci. Konečně můžete jíst, co budete chtít.

Stanovení léčebného plánu

Před samotným zavedením implantátu je nutné vstupní vyšetření. Vyšetření také zpravidla doplňujeme  3D CBCT vyšetřením, které nám umožňuje získat trojrozměrné snímky (modely) celých čelistí i malých cílených oblastí. Pak stanovíme léčebný plán, který bude respektovat Vaše přání a potřeby, domluvíme se na detailech léčby a vyhotovíme přesnou kalkulaci.

Zavedení zubního implantátu

Při další návštěvě jsou Vám během krátkého výkonu zavedeny nové zubní kořeny – implantáty. Zavedení dentálního implantátu je rychlé a bezbolestné. Umožňuje-li to situace, může být na implantáty ihned nasazen dočasný můstek, takže téměř okamžitě po Vašem odchodu ze zubní ordinace můžete normálně  jíst a chovat se standardním způsobem.

Máte přesto obavy z ošetření? Řešením může být inhalační anestetikum ("rajský plyn"). Jedná se o vysoce účinné a bezpečné inhalační analgetikum se sedativním účinkem pro senzitivní pacienty. Zbaví Vás strachu a úzkosti z ošetření. Utlumí nepříjemné pocity při vpichu lokální anestezie. Jeho aplikace je velmi snadná, nástup a ústup účinků je velmi rychlý.

Nasazení definitivního můstku

Po několika týdnech je na implantáty umístěn definitivní keramický esteticky dokonalý můstek nebo korunky. Nové zuby budou jako pravé nejen fungovat, ale i vypadat.

Další dotazy?

Máte obavy, že se Vám implantát nevhojí? Zajímá Vás, jak dlouho bude fungovat? Zajímá Vás, jaká je cena za implantáty? Co když není pro zavedení implantátu dostatek kosti? I na tyto otázky jsme pro Vás připravili odpovědi.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php