Když chybí všechny zuby | Studio 32: zubní ordinace Praha 10

Když chybí všechny zuby

V případě, že nosíte snímatelnou zubní náhradu, víte, jak nepříjemné může být její časté uvolňování nebo otlaky, které může způsobit. Požitek z dobrého jídla patří do vzpomínek z doby, kdy jste měli vlastní zuby.

Jistě Vás napadlo, jaké by to bylo mít pravé třetí zuby. Dentální implantáty Vám toto přání mohou splnit a Vy si opět můžete začít plně užívat života - smát se a jíst, co budete chtít.

All on 4 – nové zuby za 5 hodin

Specialitou našeho pracoviště je metoda All-On-Four („vše na čtyřech“) . Tato metoda představuje kompletní náhradu všech zubů čelisti pomocí pevného můstku na čtyřech implantátech. Tuto metodu lze použít v případě bezzubé čelisti ale i tehdy, pokud je v čelisti přítomno několik posledních zubů.

Jako vlastní pevné zuby

Vaše nové zuby budou k implantátům pevně fixovány. Budou fungovat jako Vaše vlastní zuby. Nebude Vás neobtěžovat padání zubní protézy, otlaky nebo překryté patro, které snižuje vnímání chuti. Nový můstek bude funkčně i esteticky nahrazovat celý zubní oblouk.

Nižší finanční náročnost

Standardní postupy vyžadují použití 6–8 implantátů a přípravné chirurgické výkony jako sinus lift (zvednutí dna čelistní dutiny), což prodražuje a prodlužuje léčbu. Při metodě "All-On-Four" je můstek kotven pouze na čtyřech zubních implantátech. Díky moderním diagnostickým 3D metodám a speciálním postupům nejsou přípravné chirurgické výkony nutné. Na základě cíleného 3D CBCT vyšetření získáme přesné informace o množství a kvalitě kosti. Díky tomu mohou být implantáty zavedeny tak, aby se nabídka stávající kosti využila na maximum. Metoda  "All-On-Four" tedy výrazně snižuje finanční náročnost ošetření.

Jednodušší výkon

Metoda "All-On-Four" rovněž umožňuje snížení počtu návštěv i času kompletní rekonstrukce a vynikající estetický výsledek definitivní náhrady. A hlavně Vaše nové zuby budou ihned plně funkční! Ošetření metodou All-on-four vyžaduje velkou zkušenost lékaře, použití velmi kvalitních implantátů a speciálních komponentů. Náš lékařský tým má s touto metodou dlouholeté zkušenosti a školí v ní i  jiné zubní lékaře. Používáme pouze špičkové implantáty Nobel Biocare, které jsou pro tuto metodu určeny.

Jak ošetření probíhá?

Před výkonem je nutná velmi pečlivá a podrobná příprava. Ta zahrnuje důkladnou analýzu čelistních kostí zpravidla pomocí 3D CBCT vyšetření, analýzu a plánování estetiky. Stanovíme léčebný plán, který bude respektovat Vaše přání a potřeby, domluvíme se na detailech léčby a vyhotovíme přesnou kalkulaci.

Při další návštěvě budou Vaše vlastní nefunkční zuby vyměněny za plně funkční pevnou náhradu.  Zhruba za 5 hodin odcházíte z ordinace s novými zuby. Výkon není bolestivý.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-14

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php