Když chybí všechny zuby | Studio 32: zubní ordinace Praha 10

Když chybí všechny zuby

V případě, že nosíte snímatelnou zubní náhradu, víte, jak nepříjemné může být její časté uvolňování nebo otlaky, které může způsobit. Požitek z dobrého jídla patří do vzpomínek z doby, kdy jste měli vlastní zuby.

Jistě Vás napadlo, jaké by to bylo mít pravé třetí zuby. Dentální implantáty Vám toto přání mohou splnit a Vy si opět můžete začít plně užívat života - smát se a jíst, co budete chtít.

All on 4 – nové zuby za 5 hodin

Specialitou našeho pracoviště je metoda All-On-Four („vše na čtyřech“) . Tato metoda představuje kompletní náhradu všech zubů čelisti pomocí pevného můstku na čtyřech implantátech. Tuto metodu lze použít v případě bezzubé čelisti ale i tehdy, pokud je v čelisti přítomno několik posledních zubů.

Jako vlastní pevné zuby

Vaše nové zuby budou k implantátům pevně fixovány. Budou fungovat jako Vaše vlastní zuby. Nebude Vás neobtěžovat padání zubní protézy, otlaky nebo překryté patro, které snižuje vnímání chuti. Nový můstek bude funkčně i esteticky nahrazovat celý zubní oblouk.

Nižší finanční náročnost

Standardní postupy vyžadují použití 6–8 implantátů a přípravné chirurgické výkony jako sinus lift (zvednutí dna čelistní dutiny), což prodražuje a prodlužuje léčbu. Při metodě "All-On-Four" je můstek kotven pouze na čtyřech zubních implantátech. Díky moderním diagnostickým 3D metodám a speciálním postupům nejsou přípravné chirurgické výkony nutné.

Jednodušší výkon

Metoda "All-On-Four" rovněž umožňuje snížení počtu návštěv i času kompletní rekonstrukce a vynikající estetický výsledek definitivní náhrady. A hlavně Vaše nové zuby budou ihned plně funkční! Ošetření metodou All-on-four vyžaduje velkou zkušenost lékaře, použití velmi kvalitních implantátů a speciálních komponentů.

Dlouholeté zkušenosti

  • Náš ošetřující tým má s touto metodou dlouholeté zkušenosti a školí v ní i jiné zubní lékaře.
  • S metodou All on 4 pracujeme již od roku 2006 a ošetřili jsme stovky pacientů.
  • Pro dlouhodobý úspěch tohoto typu ošetření je klíčové zhotovení precizní zubní náhrady. Díky naší vlastní zubní laboratoři máme jistotu kvalitně odvedené práce.

Jak ošetření probíhá?

Před výkonem je nutná velmi pečlivá a podrobná příprava. Ta zahrnuje důkladnou analýzu čelistních kostí zpravidla pomocí 3D CBCT vyšetření, analýzu a plánování estetiky. Stanovíme léčebný plán, který bude respektovat Vaše přání a potřeby, domluvíme se na detailech léčby a vyhotovíme přesnou kalkulaci.

Při další návštěvě budou Vaše vlastní nefunkční zuby vyměněny za plně funkční pevnou náhradu.  Zhruba za 5 hodin odcházíte z ordinace s novými zuby. Výkon není bolestivý.

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php