The Team

zubní technik

Paní Javůrková zubní technik, tedy Studiu 32 stojí za výrobou Vašich můstků a korunek.

Ve svém oboru má takřka třicetiletou praxi. To znamená vysoký profesní nadhled a ochotu učit se novému, neb tato profese se v posledních letech s nástupem digitalizace velmi rychle vyvíjí.

Koníčkem paní Javůrkové jsou tvůrčí činnosti (šití, kresba), dále zdravé vaření, cestování a kynologie.

„Obor zubní technik jsem si vybrala, protože tato práce má smysl, je vidět, navrací lidem úsměv a sebevědomí. A proč mne zaujalo Studio 32? Je zde milý kolektiv, pracuji s prvotřídními materiály, vybavením a novými technologickými postupy.

antistresový terapeutický pes

Členem našeho týmu je i anglický kokršpaněl Ozzy, který po svém předchůdci Darkovi zdělil funkci antistresového terapeutického psa. Díky jeho milé vlídné povaze rychle zapomenete, že jdete do ordinace.

Ozzy je barvy modrý bělouš, ale jeden náš milý pacient ho trefně označil jako moudrý bělouš.

zdravotní sestra

Je absolventkou Střední zdravotnické školy v Praze, obor všeobecná sestra. Ve Studiu 32 pracuje od roku 2018. Má bohaté zkušenosti jako zdravotní sestra v zubním lékařství.

recepční

Lucie Vlášková je obvykle první osoba, se kterou se na našem pracovišti osobně setkáte. Bravurně zvládá dohlížet nad naším provozem, aby vše běželo tak, jak má. Ve Studiu 32 působí od roku 2018.

Je absolventem certifikovaného kurzu Administrativní pracovník ve zdravotnictví.

Ráda se učí novému, má bohaté pracovní zkušenosti na podobných pozicích mimo obor zdravotnictví.

office manager

Je absolventkou PEF ČZU (Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze) obor Ekonomika a management.

Část své profesní kariéry působila ve farmaceutických firmách jako podpora prodejního týmu a později asistentka finančního ředitele. Před nástupem na mateřskou dovolenou zastávala pozici office manager.

Od roku 2014 působí ve Studiu 32. Její preciznost a záliba v organizačních činnostech pomohou využít čas našeho ošetřujícího týmu na maximum a získat tak ještě více prostoru pro Vás – naše klienty.

ředitelka společnosti

Je absolventkou ČZU a VŠFS v Praze (Řízení podniků, Marketing a management), ale také VOŠ Zdravotnické v Ústí nad Labem (obor zubní technik). Působila jako product manager v oblasti stomatologie.

Je spoluzakladatelkou a od roku 2009 ředitelkou zubní kliniky Studio 32. Kromě toho je také manažerem ve firmě MediGenia, která se věnuje managementu ve zdravotnictví.

„Dovoluji si citovat jednu naši pacientku, která o nás prohlásila: „Již při vstupu jsem měla dojem, že jsem u přátel v obývacím pokoji a jen tak mimochodem jsou ve vedlejších místnostech špičkově vybavené ordinace.“ Přesně o to se ve Studiu 32 snažím…“

zubní technik

Členem týmu Studia 32 je od roku 2018. Je absolventkou Vyšší odborné zdravotnické školy, obor zubní technik.

Hlavním rysem její práce je preciznost a důslednost, což je pro tuto náročnou a detailní práci neocenitelné.

dentální hygienista

V roce 2014 absolvoval 3. lékařskou fakultu Karlovy Univerzity v Praze. Svou práci soustředí na prevenci onemocnění dutiny ústní. Pravidelně se účastní vzdělávacích akcí v oboru dentální hygieny.

Rád relaxuje při sportovních aktivitách.

zubní lékař

Obor zubní lékařství studoval na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Profesní zkušenosti poté získal na soukromé klinice v Olomouci, kde se soustředil zejména na estetiku, konzervační a protetické zubní lékařství. Současně působil také na soukromé zubní klinice v Ostravě.

Zubařina je jeho velkou vášní a pravidelně se vzdělává na školeních českých i zahraničních lékařů zejména v oboru endodoncie a protetiky.

Mimo ordinaci miluje hory a sport. Jízdě na kole propadl již v dětství a na vrcholové úrovni se věnoval disciplíně BMX. V roce 2010 se účastnil Olympijských her mládeže v Singapuru.

zubní lékařka

Je absolventkou Lékařské fakulty Jagellonské univerzity v Krakově v Polsku (mezinárodního programu v anglickém jazyce). Původem pochází ze Slovenska, avšak většinu života působila v zahraničí.

V rámci studia absolvovala různé mezinárodní stáže v oblasti preventivní stomatologie. Její profesní zálibou je hlavně estetická stomatologie (korekce chrupu). Ve Studiu 32 působí od roku 2019.

Jejím velkým koníčkem je CrossFitt – silový a kondiční tréningový program s funkčními cviky, jehož cílem je dlouhodobé zlepšování kondice.

„Jelikož jsem se od mala věnovala výtvarnému umění, modelace zubů pro mne byla logické pokračování mé záliby v tvorbě.“

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-14

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php