The Team

antistresový terapeutický pes

Členem našeho týmu je i anglický kokršpaněl Ozzy, který po svém předchůdci Darkovi zdělil funkci antistresového terapeutického psa. Díky jeho milé vlídné povaze rychle zapomenete, že jdete do ordinace.

Ozzy je barvy modrý bělouš, ale jeden náš milý pacient ho trefně označil jako moudrý bělouš.

ředitelka společnosti

Je absolventkou ČZU a VŠFS v Praze (Řízení podniků, Marketing a management), ale také VOŠ Zdravotnické v Ústí nad Labem (obor zubní technik). Působila jako product manager v oblasti stomatologie. Je absolventkou specializačního kurzu zubní instrumentářka, tedy ji někdy potkáte i přímo v ordinaci.

Je spoluzakladatelkou a od roku 2009 ředitelkou zubní kliniky Studio 32. Kromě toho je také manažerem ve firmě MediGenia, která se věnuje managementu ve zdravotnictví.

„Dovoluji si citovat jednu naši pacientku, která o nás prohlásila: „Již při vstupu jsem měla dojem, že jsem u přátel v obývacím pokoji a jen tak mimochodem jsou ve vedlejších místnostech špičkově vybavené ordinace.“ Přesně o to se ve Studiu 32 snažím…“

office manager

Je absolventkou PEF ČZU (Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze) obor Ekonomika a management.

Část své profesní kariéry působila ve farmaceutických firmách jako podpora prodejního týmu a později asistentka finančního ředitele. Před nástupem na mateřskou dovolenou zastávala pozici office manager.

Od roku 2014 působí ve Studiu 32. Její preciznost a záliba v organizačních činnostech pomohou využít čas našeho ošetřujícího týmu na maximum a získat tak ještě více prostoru pro Vás – naše klienty.

recepční

Lenka Kušnarenko je obvykle první osoba, se kterou se na našem pracovišti osobně setkáte.

Lenka je žena na pravém místě. Vždy Vás přivítá na recepci s úsměvem, zahrne Vás svou pozitivní energií, empatií a veselou povahou.

Má ráda sport, celkově zdravý životní styl a má ráda pejsky.

zubní technik

Paní Javůrková zubní technik, tedy Studiu 32 stojí za výrobou Vašich můstků a korunek.

Ve svém oboru má takřka třicetiletou praxi. To znamená vysoký profesní nadhled a ochotu učit se novému, neb tato profese se v posledních letech s nástupem digitalizace velmi rychle vyvíjí.

Koníčkem paní Javůrkové jsou tvůrčí činnosti (šití, kresba), dále zdravé vaření, cestování a kynologie.

„Obor zubní technik jsem si vybrala, protože tato práce má smysl, je vidět, navrací lidem úsměv a sebevědomí. A proč mne zaujalo Studio 32? Je zde milý kolektiv, pracuji s prvotřídními materiály, vybavením a novými technologickými postupy.

zubní technik

Členem týmu Studia 32 je od roku 2018. Je absolventkou Vyšší odborné zdravotnické školy, obor zubní technik.

Hlavním rysem její práce je preciznost a důslednost, což je pro tuto náročnou a detailní práci neocenitelné.

dentální hygienistka

Je absolventkou oboru dentální hygiena na Vyšší odborné škole zdravotnické v Praze. Jejím cílem je poskytovat pacientům péči nejvyšší kvality pomocí nejnovějších postupů a neustálého vzdělávání. Kromě své práce miluje horskou turistiku a cestování s pejskem, surfování a občasné hraní tenisu, což je zbytkem z její profesionální kariéry.

„Mým cílem je naučit pacienty jak pečovat o svůj chrup tak, aby se jim vyhnuly všechny možné problémy. Když si pacient osvojí správné návyky péče o zuby, bude si chodit k lékaři a na dentální hygienu jen pro pochvalu. Je neskutečně uspokojující vidět, jak se pacienti pohybují bez obav mezi návštěvami s vědomím, že jejich úsměv je zdravý a krásný. A to mne velmi těší.“

dentální hygienistka

je absolventskou Prešovské univerzity v oboru Dentální hygiena. Nerada stagnuje a proto se po studiu nadále účastní kongresů a webinářů, kde má možnost poznat novinky a ještě více si rozšířit si obzor ve své profesi.

Ve volném čase se věnuje józe a kondičnímu silovému cvičení,  kde má šanci spálit kalorie po všech cheesecake a dortech, které má zálibu péct.

"Mým záměrem je dělat to, co mne baví, protože jedině tehdy to člověk dělá pořádně a jak se má. Mám ráda kontakt s lidmi, rozdávání úsměvů a k tomu manuální práci. Proto pro mne byl obor dentální hygiena jasná volba."

zubní lékařka

Je absolventkou Lékařské fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě. Stomatologie je pro ni nejen profesní cestou, ale i osobní vášní, což odráží její přístup k pacientům a k práci. Během studia a po jeho dokončení absolvovala několik stáží a kurzů nejen v ČR , ale i v zahraničí.

Specializuje se především na konzervativní stomatologii a ráda se věnuje ošetřování dětí, ke kterým se snaží přistupovat s velkou trpělivostí a empatií. Je nanejvýš důležité, aby děti měly pozitivní zkušenosti s péčí o zuby od útlého věku. Největší radost jí v práci dělá, když dokáže vykouzlit úsměv na tváři svých pacientů.

Ve svém volném čase ráda sportuje, běhá, plave a užívá si jízdu na silničním kole po krásných českých cyklostezkách. Tyto aktivity jí poskytují potřebný relax, který se pozitivně odráží i v její profesionální práci.

“ Vždy jsem měla ráda manuální práci a zároveň jsem věděla, že chci pomáhat a léčit. Stomatologie je kombinací obojeho, a proto to pro mne byla jednoznačná volba.” 

zubní lékařka

Je absolventkou Lékařské fakulty Jagellonské univerzity v Krakově v Polsku (mezinárodního programu v anglickém jazyce). Původem pochází ze Slovenska, avšak většinu života působila v zahraničí.

V rámci studia absolvovala různé mezinárodní stáže v oblasti preventivní stomatologie. Její profesní zálibou je hlavně estetická stomatologie (korekce chrupu). Ve Studiu 32 působí od roku 2019.

Jejím velkým koníčkem je CrossFitt – silový a kondiční tréningový program s funkčními cviky, jehož cílem je dlouhodobé zlepšování kondice.

„Jelikož jsem se od mala věnovala výtvarnému umění, modelace zubů pro mne byla logické pokračování mé záliby v tvorbě.“

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php