3D diagnostika

9 Srp

Přístroj CBCT Gendex nám umožňuje získat trojrozměrné snímky (modely) celých čelistí i malých cílených oblastí. To vše ve výborném rozlišení s minimální zátěží. Získáme tak mnohem více informací než pomocí klasického OPG (panoramatického) snímku.

Více informací = přesnější diagnóza = menší invazivita ošetření

Díky tomu, že je přístroj umístěn přímo v objektu zubní kliniky Studio 32, odpadá složité dojíždění a návštěvy dalších pracovišť. Dokázali jsme snížit i cenovou náročnost tohoto specialzovaného vyšetření.

Výhody trojrozměrného vyšetření nejvíce využijeme:

Implantologie
CT vyšetření nám poskytne přesnou informaci o množství a kvalitě kosti včetně polohy dna čelistní dutiny a průběhu  důležitých nervů. Následně je možné zvolit ideální velikost implantátu a směr jeho zavedení tak, abychom se všem těmto strukturám bezpečně vyhnuli.

Extrakce zubů moudrosti
CT vyšetření zobrazuje přesnou polohu těchto zubů k čelistní dutině v horní čelisti a v dolní čelisti k nervu, který přenáší informace z dolního rtu a probíhá často v těsné blízkosti těchto zubů. Podstatně tedy klesá riziko jeho poškození.

Endodoncie
CT zobrazení umožňuje detailní zobrazení mikroanatomie vnitřního prostoru zubu, počet a průběh jednotlivých kořenových kanálků, přítomnosti resorpce, perforace atd.

Parodontologie
CT poskytuje cenné informace o rozsahu poškození kosti v okolí zubů, včetně přesné lokalizace postižení. Je možné tedy léčbu přesně cílit.

[button url=“https://www.studio32.cz/zubni-ordinace-klinika-studio32-vybaveni/diagnostika_planovani/#.UH5eZGfYVR0″ color=“blue“ ]Více o diagnostice a plánování[/button]

Sdílejte:
Zanechte komentář

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php