Programy péče Basic – Pro – Premium

23 Kvě

Studio32-programy-pece

 

V rámci rozšiřování služeb jsme nově zavedli  tři programy péče – Basic, Pro a Premium. Jednotlivé programy se liší ve spektru léčebných výkonů.

Pro stávající klienty nepředstavuje zavedení výše uvedených programů jakoukoliv změnu v péči, nepožádají-li sami o zařazení do programu Basic či Premium.

Program Basic je zaměřen především na navrácení základní funkce chrupu (tj. kousání, mluvení). Víme, že pro řadu osob není jednoduché nalézt ve svém rozpočtu prostor pro vysoce kvalitní nákladnou léčbu. I těmto klientům chceme navrátit jim zubní zdraví.  V rámci programu Basic nabízíme například zubní implantáty již od 8770 Kč. Jestliže jste svou léčbu dosud odkládali a tento program Vás zajímá, rádi Vám v programu Basic zpracujeme léčebný plán s kalkulací. Výkony programu Basic lze využít např, jen k ošetření zadních zubů, kde není tak důležitá estetika, a pro přední viditelný úsek si vybrat esteticky dokonalé výplně programu Premium.

Stomatologická péče programu Pro zahrnuje vždy komplexní ošetření chrupu s ohledem na Vaše individuální potřeby a požadavky. Je standardem naší práce. Výsledkem je ošetření s co nejlepší prognózou, komfortem a estetickou kvalitou pro každý individuální případ.

Klienti, kteří si přejí být ošetřováni pouze vedoucím lékařem MUDr. Jiřím Škrdlantem, ocení program Premium. Jeho dlouholeté zkušenosti umožní maximální efektivitu léčby. Méně (ale o to více intenzivních) návštěv, do kterých se naplánuje kompletní ošetření Vašeho chrupu.

[button url=“https://www.studio32.cz/zubni-ordinace-klinika-studio32/programy-pece“ target=“_self“ color=“blue“ ]Více o programech péče[/button]

Sdílejte:
Zanechte komentář

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php