Úprava cen našich služeb

3 Led

Vážení pacienti,

dovolte nám informovat Vás o změně cen poskytovaných zdravotních služeb, ke které v naší zubní klinice došlo od ledna 2022.

Bohužel roste cena dodavatelských služeb, energií, nájmu, mezd, přístrojů i různých speciálních materiálů, které pro naši práci využíváme.

Zhruba dva roky se naše ceny neměnily. Abychom mohli zachovat stejnou kvalitu služeb, jsme nuceni na to reagovat úpravou cen některých výkonů.

O případné změně ceny budete informováni předem (lékař aktualizuje vaši cenovou kalkulaci). Změna cen se dotkla jen některých výkonů, a to zhruba o 5-10%.

Děkujeme za pochopení

za vedení Studio 32 s.r.o.

MUDr. Jiří Škrdlant a Ing. Martina Škrdlantová

Sdílejte:

Komentář k "Úprava cen našich služeb"

 1. Lanka Prochazkova

  Dobrý den, již od útlého dětství mám panickou hrůzu z dětství , kdy naše školní zubařka byla obávanou osobou nejen mezi dětmi,ale i dospělými. Od toho se odvíjela moje docházka na pravidelné návštěvy. Již několik let vím,že mě min.2 zuby dřive či později doženou. Jako matka 8 letého syna se snažím dodržovat jeho návštěvy a peci o zuby,ale samotná se jen děsím zvuku vrtačky. Zuby už mě bolí a já vím,že to bude horší a horší. Na Vašich stránkách jsem našla možnost extrakce zubů v analgosedaci. Přesně takto bych zvládla navstevu a konecne o zuby pečovala,tak jak by si zasloužily. Nejsem registrovaný pacient. Je tato možnost u vás možná a v jaké finanční relaci by se ev. pohybovala? Děkuji
  S pozdravem Procházková Lenka

  • Vážená paní Procházková, děkujeme Vám za zájem o péči u nás. První hlavní věc je, že jste se rozhodla se svým zubním zdravím něco dělat. Další nezbytné je, abyste přišla na konzultaci, vyšetření – prostě abychom Vás mohli vyšetřit a stanovit optimální postup. Po internetu léčit nelze, tudíž ani zasílat Vám nějaké cenové relace by bylo zavádějící. Prostě a jednoduše – objednejte se (můžete i online), přijďte a vše Vám řekneme, domluvíte se na optimálním postupu. Nebojte se nic, máme zkušenost, že tohle rozhodnutí je asi to nejhorší, které musíte udělat. Nicméně možnosti ošetření v analgosedaci jsou.

  • Jiri Skrdlant

   Dobrý den, Vaše potíže jsou bohužel poměrně časté, nicméně ne neřešitelné. Někdy je tyto potíže možné řešit jinak, než analgosedací. Když není jiná vhodnější cesta, není analgosedace problém. U nás ve Studiu 32 ale takto ošetřujeme jen pacienty, kteří jsou u nás registrováni. Jestli váháte, přijďte na konzultaci a uvidíte, co pro Vás případně můžeme udělat.

Zanechte komentář

Pod Sychrovem I 83

101 00 Praha 10 Michle

+420 271 751 631

Objednejte se již dnes!

Ordinační doba

PO-ČT 8-17, PÁ 8-12

Napiště nám

recepce@studio32.cz
css.php