Ceník

Ceník základních výkonů

Tento ceník má orientační charakter, na základě vyšetření Vám sestavíme přesnou kalkulaci Vaší léčby. Ceny se mohou lišit, pokud jste klientem zdravotní pojišťovny (ZP), se kterou nemáme smluvní vztah.

Zákrok Cena
Komplexní vstupní vyšetření včetně detailního písemného léčebného plánu* 1.920 Kč
Komplexní vstupní vyšetření – dítě (do 15 let) hrazeno ZP
Konzultace 864 Kč
Preventivní prohlídka hrazeno ZP
Dentální hygiena (odstranění zubního kamene, fluoridace, airflow) 1.230 Kč – 3.198 Kč
Estetická výplň zubu pod mikroskopem 2.244 Kč – 4.961 Kč
Celokeramická korunka 15.618 Kč
Celokeramická faseta 13.179 Kč
Endodontické ošetření pod mikroskopem 6.260 Kč – 15.586 Kč
Implantát (renomované švýcarské firmy) 16.391 Kč – 19.392 Kč
Implantát Dentis 9.442 Kč – 9.948 Kč
Náhrada všech zubů implantáty – metoda All on 4 (1 čelist) 204.892 Kč – 219.052 Kč
Bělení zubů (1 nebo obě čelisti) 11.278 – 13.538 Kč
Digital Smile Design 8.854 Kč
Inhalační anestetikum (pro potlačení strachu) 1.172 Kč
Celková anestezie 8.032 Kč – 14.048 Kč
Analgosedace 7.032 Kč – 12.048 Kč

*včetně zhotovení a vyhodnocení RTG snímků, vyšetření chrupu pomocí mikroskopu a intraorální kamery, podrobné edukace pacienta, vypracování detailního písemného léčebného plánu a kalkulace. Připravíme pro Vás také podrobné informace o plánovaných výkonech. Vše si odnášíte v písemné podobě s sebou domů.

Porovnáváte ceny ošetření u zubního lékaře na internetu?

Jestliže hledáte zubního lékaře, jedním z faktorů výběru pro Vás pravděpodobně bude také cenová hladina ošetření. Proto řada zubních lékařů na svých webových stránkách uvádí také ceny některých ošetření (základní ceník). Můžete ale nalézt velmi nejasné informace. Bohužel na některých pracovištích bývá zvykem uvést „lákavou“ cenu za některý zákrok, nicméně k němu jsou Vám následně dopočítány jiné výkony či použití dalších nezbytných pomůcek, … Výsledná cena tedy diametrálně vzroste. Buďte proto prosím obezřetní, jestliže se snažíte srovnávat (a vybírat) jednotlivá stomatologická pracoviště podle cen uvedených na internetu.

Překvapila Vás cena jednolivých výkonů?

Při Vaší léčbě musíme zajistit maximální kvalitu práce po funkční i estetické stránce. Chceme Vám nabídnout péči, která odráží moderní trendy stomatologie, použití jen nejkvalitnějších materiálů a jen dlouhodobě ověřené postupy.  Nesmíme dopustit jakékoliv kompromisy, které by znamenaly snížení kvality péče. To vše jsou položky, které znamenají určitou cenovou hladinu. Kvalitní stomatologie bohužel „na pojišťovnu“ dělat nelze. Nízká cena je vždy na úkor kvality. Samozřejmě je na Vás, jakou cestu si vyberete. Věříme, že Vám dáme dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli správně.

Podáme Vám úplné informace o ceně léčby

Součástí první návštěvy (vstupního vyšetření) na našem pracovišti je nejen kvalitní vyšetření Vašeho chrupu, ale také detailní léčebný plán a cenová kalkulace kompletní léčby. Chrup a celý žvýkací aparát funguje jako jeden celek. Pro zajištění či navrácení jeho správné funkce je nutné, aby nebyl léčen jednotlivý zub, ale chrup jako celek. Jen tak lze zajistit dlouhodobou prognózu jednotlivých ošetřených zubů i chrupu jako celku. Je bohužel časté, že jsou na některých pracovištích podávány jen částečné informace o ceně i léčbě samotné. Ošetření je záměrně rozdrobeno do řady drobných kroků. O jejich finanční náročnosti jste (v lepším případě) informování nedlouho před zákrokem. Výsledná cena za ošetření celého chrupu a dlouhodobá progóza zmizí. Celková cena, kterou nakonec zaplatíte, je mnohem vyšší. A navíc takto „vedená“ léčba nikdy nekončí.